تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

مقام آمریکایی: دستیابی به «توافق» هنوز قطعی نیست

یک مقام آمریکایی مدعی شد که همچنان اختلاف‌نظر‌ها و شکاف‌هایی میان نظرات واشنگتن و تهران درباره متن پیشنهادی اروپا برای احیای برجام وجود دارد و دستیابی به توافق برای احیای برجام هنوز قطعی نیست.

کد خبر: ۱۳۶۰۹۰
۰۸:۰۱ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۱

مقام آمریکایی: دستیابی به «توافق» هنوز قطعی نیست

دیدارنیوز: یک مقام آمریکایی اعلام کرد که دستیابی به توافق برای احیای برجام هنوز قطعی نیست.

به نقل از رویترز، این مقام آمریکایی که خواست نامش فاش نشود، گفت که همچنان اختلاف‌نظر‌ها و شکاف‌هایی میان نظرات واشنگتن و تهران درباره متن پیشنهادی اروپا برای احیای برجام وجود دارد.

در همین حال، مقام‌های آمریکایی اعلام کردند که انتظار می‌رود واشنگتن امروز -چهارشنبه- موضع خود درباره پاسخ ایران به متن پیش‌نویس پیشنهادی اتحادیه اروپا برای احیای برجام را ارائه کند.

به گفته این مقام‌ها که به نام آن‌ها اشاره‌ای نشده است، احتمال می‌رود پس از پاسخ آمریکا، دور دیگری از مذاکرات در وین برای نهایی کردن جزئیات توافق احتمالی برگزار شود.

در این گزارش آمده است که ایران و آمریکا به طور قطعی به متن پیشنهادی اتحادیه اروپا برای بازگشت متقابل به تعهدات برجامی پاسخ نداده‌اند، ولی در عین حال، نشانه‌های موجود از جمله پیام‌های رسانه‌های عمومی دو طرف حاکی از امکان نزدیک بودن توافق است.

آسوشیتدپرس همچنین نوشت که به‌رغم پیشرفت‌های اخیر٬ همچنان موانع متعددی باقی مانده است که می‌تواند مانع دستیابی به توافق برای احیای برجام شود.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی