تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

پرسپولیس واقعی را از «هفته پنجم» ببینید!

محمد نصرتی مدافع پیشین تیم ملی و سرخپوشان گفت: از حالا نباید از گل محمدی انتقاد کرد و پرسپولیس واقعی را باید از هفته پنجم به بعد ببینید.

کد خبر: ۱۳۶۰۷۹
۱۸:۲۷ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۱

پرسپولیس را از «هفته پنجم» ببینید!

دیدارنیوز:  محمد نصرتی درباره هفته دوم لیگ برتر و دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد که با تساوی بدون گل پایان یافت، اظهار داشت: پرسپولیس در این بازی کمی ناهماهنگ بود و هنوز سرخپوشان به هماهنگی کامل نرسیده اند. در خط دفاعی شاگردان گل محمدی روز خوبی داشتند، ولی در خط هافبک و حمله این تیم نیاز به زمان دارد.

وی افزود: بازیکنان پرسپولیس مقابل فولاد تلاش زیادی داشتند تا به گل برسند، ولی بازیکنان حریف خیلی بسته و دفاعی بازی کرد تا به هدفش برسد. فولادی‌ها به یک امتیاز قانع بودند و معلوم بود آمده بودند تهران تا با یک امتیاز به اهواز برگردند.

نصرتی در ادامه خاطر نشان کرد: البته هنوز لوکادیا مهاجم هلندی تیم بازی نکرده است. اگر او به ترکیب تیم اضافه شود، مطمئن باشید پرسپولیس در خط حمله بسیار خطرناک می‌شود. ضمن اینکه هنوز بازیکنان در شرایط بدنسازی هستند و باید این تیم را از هفته پنجم به بعد دید. فکر می‌کنم از هفته پنجم پرسپولیس به هماهنگی کامل دست پیدا می‌کند و با انجام بازی زیبا همه حریفان را شکست دهد.

مدافع اسبق سرخپوشان ادامه داد: بعد از گذشت دو هفته منطقی نیست از گل محمدی انتقاد کرد و باید به سرمربی پرسپولیس فرصت داد تا تیم شرایط خوبی را بدست آورد و در مسیر موفقیت گام بردارید.

وی در پایان درباره بازی هفته سوم پرسپولیس با آلومینیوم در اراک گفت: سرخپوشان بازی راحتی مقابل حریف اراکی ندارند و باید منطقی بازی کنند تا با دست پر به تهران برگردند. اگر خط هافبک تیم کمی تلاش بیشتری کنند، میانه میدان در دست هافبک‌های پرسپولیس خواهد بود و ابتکار عمل را در دست خواهند گرفت تا مهاجمان را به خوبی تغذیه کنند و شاگردان گل محمدی به گل برسند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی