تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

انتقاد نماینده مجلس از تبعیض در رتبه‌بندی معلمان

سیدکاظم موسوی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تبعیض در رتبه‌بندی معلمان انتقاد کرد و گفت: نمی‌شود یک عده مشمول عنایت در رتبه بندی معلمان شده و عده‌ای دیگر را نیز فراموش کرد.

کد خبر: ۱۳۶۰۴۸
۱۲:۵۲ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۱

انتقاد نماینده مجلس از تبعیض در رتبه‌بندی معلمان

دیدارنیوز: یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: نمی‌شود یک عده مشمول عنایت در رتبه بندی معلمان شده و عده دیگر را فراموش کرد.

حجت الاسلام سیدکاظم موسوی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: باید به همه افرادی که در حوزه تعلیم و تربیت زحمت می‌کشند توجه کرد، نمی‌شود یک عده مشمول عنایت در رتبه بندی معلمان شده و عده‌ای دیگر را نیز فراموش کرد انتظار می‌رود در اجرای رتبه بندی معلمان براساس عدالت همه این قشر را دربرگیرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی