تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

اعتراض استقلال به جریمه نقدی «ساپینتو»

باشگاه استقلال پس از جریمه ۱۵۰ میلیون تومانی ساپینتو، سرمربی آبی‌پوشان پایتخت به دلیل لگد زدن به برانکارد هلال احمر در جریان دیدار با ملوان انزلی به رای کمیته انضباطی اعتراض می‌کند.

کد خبر: ۱۳۶۰۴۶
۱۲:۴۰ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۱

اعتراض استقلال به جریمه نقدی «ساپینتو»

دیدارنیوز: باشگاه استقلال نسبت به جریمه ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعتراض می‌کند.

به نقل از رسانه باشگاه استقلال، با اعلام فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال، این باشگاه نسبت به جریمه نقدی ریکاردو ساپینتو سرمربی این تیم که قابل تجدیدنظرخواهی است در فرجه قانونی اعتراض و درخواست نقض رأی صادره درباره جریمه نقدی را درخواست خواهد کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دنبال رفتار ساپینتو در بازی استقلال مقابل ملوان بندر انزلی در هفته دوم لیگ برتر و لگد زدن او به برانکارد عوامل هلال احمر، وی را به یک جلسه محرومیت تعلیقی و ۱۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی