تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

«پوریا» تا انتخابات کمیته ملی المپیک، رئیس فدراسیون بدمینتون باقی ماند

با تصمیم مجمع فدراسیون بدمینتون، محمدرضا پوریا تا انتخابات کمیته ملی المپیک به عنوان رئیس فدراسیون به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

کد خبر: ۱۳۶۰۳۱
۱۰:۵۱ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۱

«پوریا» تا انتخابات کمیته ملی المپیک، رئیس فدراسیون بدمینتون باقی ماند

دیدارنیوز: مجمع فوق العاده فدراسیون بدمینتون صبح امروز در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در این مجمع که به ریاست محمد پولادگر معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و حضور محمد تابع به عنوان نماینده کمیته ملی پارالمپیک و کیکاووس سعیدی به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک و حضور وبیناری هیئت‌های استانی برگزار شد، مقرر شد که محمدرضا پوریا تا انتخابات کمیته ملی المپیک به عنوان رئیس فدراسیون به فعالیت خود ادامه دهد.

در ابتدا پولادگر گفت: مجمع فوق العاده با توجه به پایان ریاست فدراسیون بدمینتون و انتخاب سرپرست انجام می‌شود تا تکلیف این فدراسیون که با قدرت کار می‌کند به فعالیت خود ادامه دهد.

وی افزود: با توجه به در پیش بودن انتخابات کمیته ملی المپیک این مجمع را به صورت فوق العاده برگزار کردیم تا انتخابات کمیته ملی المپیک هم در زمان موعود برگزار شود. پیشنهاد ما این است که وی به فعالیت خود به عنوان رئیس فدراسیون بدمینتون ادامه دهد و اینکه مانع قانونی در انتخابات نباشد و بعد از انتخابات کمیته ملی المپیک تا برگزاری انتخابات فدراسیون به عنوان سرپرست انتخاب شوند.

در پایان این پیشنهاد به رای گذاشته شد که در پایان از مجموع ۵۶ رای ۳۶ نفر موافق بودند که در نتیجه پوریا تا انتخابات کمیته ملی المپیک رئیس فدراسیون بدمینتون ماند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی