تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

حمله وحشیانه سه افسر پلیس آمریکا به جوان ۲۷ ساله

حمله وحشیانه سه افسر پلیس آمریکا به جوان ۲۷ ساله بار دیگر خشونت عجیب تعدادی از پلیس‌های این کشور را به سوژه‌ای داغ تبدیل کرده و موجی از انتقادها را به همراه داشته است.

کد خبر: ۱۳۵۹۵۸
۱۲:۱۵ - ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

حمله وحشیانه سه افسر پلیس آمریکا به جوان ۲۷ ساله

دیدارنیوز: انتشار ویدئویی در فضای مجازی که سه افسر پلیس آمریکایی را در حال ضرب و جرح یک جوان ۲۷ ساله نشان می‌دهد، به یکی از سوژه‌های داغ رسانه‌ها بدل شد.

به نقل از یواس‌ای تودی، در ویدئویی که به‌تازگی در فضای مجازی دست به دست می‌شود، سه افسر پلیس در شهر «مولبری» ایالت آرکانزاس، یک جوان ۲۷ ساله را زیر دست و پا گرفته و با مشت به سر و صورت او می‌کوبند؛ این ویدئو در حالی به سوژه داغ رسانه‌ها بدل شده که تشدید خشونت پلیس آمریکا، موج انتقادات را به همراه داشته است.

در این ویدئو، یکی از افسران به فردی که در حال ضبط فیلم با گوشی است، دستور می‌دهد تا فیلم گرفتن را متوقف کند و زنی که در حال فیلمبرداری است، با تهدید افسر پلیس، بلافاصله از محل دور می‌شود.

پلیس شهر مولبی اعلام کرد که فرد بازداشت شده «رندال ورکستر» نام داشته و اهل ایالت کارولینای جنوبی است و وی به اتهام سرقت درجه دو، مقاومت برابر بازداشت، حمل آلت جرم، تجاوز به حریم خصوصی و تهدید در بازداشت به سر می‌برد.

با بالا گرفتن موج انتقادات و خشم عمومی از این اقدام، پلیس ایالتی آرکانزاس اعلام کرد که مظنون برای معاینه و درمان به بیمارستان اعزام شده و سپس برای سپری کردن بازداشت موقت به زندان کرافورد کانتی انتقال داده شده است.

«جیمی دامانته» کلانتر شهر کرافورد محل وقوع حادثه، در بیانیه‌ای اعلام کرد که تا زمان مشخص شدن نتیجه تحقیقات دراین‌باره، افسران دخیل در این پرونده تعلیق خواهند شد. برخی گزارش‌ها مدعی شده‌اند که مظنون پیش از بازداشت، کارمند یک فروشگاه را تهدید کرده است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی