تیتر امروز

گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.

پاسخ مرندی به مقاله گاردین؛ گول زبان سیاسی غربی‌های نژادپرست را نخورید!

مرندی، مشاور رسانه‌ای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در واکنش به مقاله اخیر روزنامه گاردین علیه ایران تاکید کرد: گول زبان سیاسی غربی‌های نژادپرست را نخورید.

کد خبر: ۱۳۵۹۰۱
۱۷:۰۲ - ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

مرندی:

دیدارنیوز:  سید محمد مرندی، مشاور رسانه‌ای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر به مقاله اخیر روزنامه گاردین که در آن نوشته است "حتی توافق هسته‌ای موجب رام شدن ایران نمی‌شود" واکنش نشان داد.

مرندی در پیام خود نوشت: رام کردن تهران؟ این غربی‌های نژادپرست بهتر از برده‌داران قرن نوزدهم نیستند. گول زبان سیاسی درست مناسب را نخورید.

روزنامه انگلیسی گاردین در این مقاله تلاش کرده است با طرح ادعا‌هایی بی‌اساس و بدون ارائه هیچ گونه سند و مدرکی حمله هفته گذشته به سلمان رشدی، نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی را به ایران ارتباط دهد و در ادامه از دولت واشنگتن به دلیل ادامه رایزنی‌های هسته‌ای با تهران انتقاد کرده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی