تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
با کسب موافقت رهبری و برای اتمام بررسی برنامه هفتم توسعه صورت گرفت

حکم اعضای فعلی «مجمع تشخیص» تا یک‌ماه آینده تمدید شد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از تمدید یک‌ماهه حکم اعضای دوره فعلی تا یک ماه آینده و با هدف اتمام بررسی برنامه هفتم توسعه خبر داد.

کد خبر: ۱۳۵۵۰۷
۲۰:۰۴ - ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

حکم اعضای فعلی «مجمع تشخیص» تا یک‌ماه آینده تمدید شد

دیدارنیوز: حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم، در پاسخ به پرسشی درباره تمدید یک‌ماهه دوره فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام، اظهار کرد: اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال بررسی برنامه هفتم توسعه هستند و در عین حال پایان این دوره مجمع در اواخر مردادماه خواهد بود. به همین جهت و برای مشخص‌شدن تکلیف در این زمینه با موافقت مقام معظم رهبری و با هدف پایان بررسی برنامه هفتم در مجمع تشخیص، دوره اعضای مجمع، یک ماه تمدید شده است.

رهبری انقلاب اسلامی در ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ طی حکمی رئیس، دبیر و اعضای دوره هشتم مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج‌ساله منصوب کرده بودند.

پیش از این نیز برنامه ششم توسعه با استجازه مجمع تشخیص مصلحت نظام از رهبر انقلاب اسلامی، یک‌سال تمدید شد تا دولت جدید و مجلس با هماهنگی با مجمع تشخیص اقدام به نگارش برنامه هفتم توسعه کنند.

بر همین مبنا برای اتمام بررسی برنامه هفتم در مجمع تشخیص مصلحت نظام، جلسات این مجمع از ۸ مردادماه به صورت روزانه برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی