تیتر امروز

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس
بالانشین‌ها تغییر می‌کنند؟

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس

هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر پنج شنبه چهاردهم و جمعه پانزدهم مهر ماه پیگیری می‌شود در حالی که باید منتظر جدال‌های بزرگی باشیم.

جاده امام‌زاده داوود همچنان بسته است

سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از تداوم انسداد محور امام‌زاده داوود خبر داد و گفت: تردد در همه محور‌ها به شکل مناسب انجام می‌شود و محور‌های شمالی کشور فاقد مداخلات جوی هستند.

کد خبر: ۱۳۵۳۴۶
۱۰:۳۲ - ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

جاده امام‌زاده داوود همچنان بسته است

دیدارنیوز: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از تداوم انسداد محور امام‌زاده داوود و تردد بدون مشکل در دیگر محور‌های مواصلاتی کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی، با اشاره به آخرین وضعیت محور‌های مواصلاتی کشور گفت: محور ریگان-ایرانشهر تنها محور مسدود شریانی کشور است. همچنین محور لاسم-ارجمند نیز دارای انسداد فصلی است.

وی درباره محور‌های غیرشریانی مسدود در کشور اظهار کرد: دو محور تهران - امامزاده داود و جوزم – دهج محور‌های غیرشریانی مسدود در کشور هستند.

شیرانی با اشاره به وضعیت جوی محور‌های مواصلاتی کشور گفت: تردد در همه محور‌ها به شکل مناسب انجام می‌شود. همچنین محور‌های شمالی کشور فاقد مداخلات جوی هستند.

وی ادامه داد: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی که از احتمال بارندگی و همچنین وزش باد و وقوع گردوخاک در برخی از استان‌ها تا یکشنبه هفته آینده خبر می‌دهد، ضروری است که رانندگان برای مواجهه با شرایط پیش‌بینی شده آمادگی لازم را داشته باشند. رانندگی با سرعت مطمئنه و همچنین افزایش دقت و تمرکز دو موضوعی است که رانندگان باید به آن توجه داشته باشند. همچنین لازم است رانندگان در مسیر حرکت خود فاصله طولی مناسب را رعایت کنند.

همچنین شیرانی با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع حرکت حتما با این شماره تماس گرفته و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور، مناسب‌ترین زمان و بهترین مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی