تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
سورپرایز مسابقات قهرمانی جهان

محمد موسوی، کاپیتان جدید تیم ملی والیبال

تیم ملی والیبال ایران در آستانه رقابت‌های قهرمانی جهان در شهریور ماه آتی، یک تغییر مهم پیدا کرده و کاپیتانی این تیم به محمد موسوی سپرده شده است.

کد خبر: ۱۳۵۳۲۱
۱۶:۰۳ - ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

محمد موسوی

 

دیدارنیوز: مسابقات والیبال قهرمانی جهان ۲۰۲۲ از چهارم تا بیستم شهریور ماه به میزبانی دو کشور لهستان و اسلوونی برگزار می‌شود و تیم ملی ایران هم در این رقابت‌ها حاضر خواهد بود.

بعد از موفقیت قابل توجه تیم ملی در لیگ‌ملت‌ها، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی، سید محمد موسوی مدافع نامدار والیبال را برای حضور در قهرمانی جهان به اردوی ملی دعوت کرده است.

موسوی مدتی از تیم ملی دور بود و با خداحافظی سعید معروف، کاپیتانی تیم ملی در لیگ ملت‌ها به میلاد عبادی‌پور سپرده شد اما با بازگشت موسوی به اردوی ملی، عبادی‌پور شخصا پیش قدم شد و کاپیتانی را به موسوی سپرد. 

تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی این رقابت‌ها در کشور اسلوونی به مصاف آرژانتین، مصر و هلند خواهد رفت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی