تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
وزیر آموزش‌وپرورش در گفتگو با ایلنا اعلام کرد:

راه‌اندازی رشته «مربی بهداشت» در دانشگاه فرهنگیان برای نخستین بار

وزیر آموزش و پرورش از راه‌اندازی رشته مربی بهداشت در دانشگاه فرهنگیان برای نخستین بار خبر داد.

کد خبر: ۱۳۵۳۱۵
۱۲:۵۶ - ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

راه‌اندازی رشته «مربی بهداشت» در دانشگاه فرهنگیان برای نخستین بار

 

دیدارنیوز: «یوسف نوری» وزیر آموزش و پرورش درباره اهمیت ساحت زیستی_بدنی دانش آموزان و نقش مربیان بهداشت در این زمینه و آخرین اخبار از استخدام آن‌ها در سال تحصیلی جدید توضیح داد: برای مربیان بهداشت کاری که انجام داده‌ایم، این است که در دانشگاه فرهنگیان این رشته را برای اولین بار راه‌اندازی کرده‌ایم. ما کمبود مربی بهداشت داریم که باید بخشی را جذب کنیم تا در سال‌های آینده از توانایی آن‌ها بهره ببریم.

نوری در مورد رسیدگی به مناطق محروم و ارسال تجهیزات لازم برای تحقق اهداف ورزشی آموزش و پرورش در این استان‌ها گفت: وقتی می‌گوییم مناطق دور، خود به خود محرومیت‌هایی وجود دارد. ما قرارگاهی ایجاد کرده‌ایم تا همین موضوع را پیگیری کند و اصلا تمرکز این قرارگاه بر مناطق دوردست است که حالا به آن مناطق کمتر توسعه یافته می‌گویند و امکاناتی هم برای آن‌ها فراهم خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش در مورد آخرین وضعیت رسیدگی به تراکم مدارس برای سال تحصیلی جدید نیز گفت: در حال ساماندهی نیروی انسانی با استان‌ها هستیم. برای بحث توسعه سنواتی یا ساماندهی نیروی انسانی عقد تفاهم نامه شده و ما تلاش می‌کنیم تراکم را به تدریج به سمت استاندار‌ها ببریم و آنچه را که در سند تحول بنیادین وجود دارد را محقق کنیم.

او افزود: منتها تغییرات جمعیتی و احتمالا جمعیت اتباع و مهاجرینی که می‌آیند، به نظر می‌رسد تعیین کننده این نوع تراکم در اطراف شهرهاست و باید ببینیم رفتار جمعیتی به چه صورتی خواهد بود.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی