تیتر امروز

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس
بالانشین‌ها تغییر می‌کنند؟

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس

هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر پنج شنبه چهاردهم و جمعه پانزدهم مهر ماه پیگیری می‌شود در حالی که باید منتظر جدال‌های بزرگی باشیم.

بازی‌های قونیه؛ صعود تیم والیبال زنان به نیمه‌نهایی

تیم ملی والیبال زنان ایران در اولین مسابقه خود در مرحله مقدماتی بازی‌های کشورهای اسلامی (بازی‌های قونیه) از سد ازبکستان گذشت تا به نیمه نهایی این رقابت‌ها راه یابد.

کد خبر: ۱۳۵۳۰۱
۲۰:۱۶ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

بازی‌های قونیه؛ صعود والیبال زنان به نیمه‌نهایی

دیدارنیوز: تیم ملی والیبال زنان ایران در نخستین مسابقه خود در مرحله مقدماتی بازی‌های کشور‌های اسلامی موفق به شکست ازبکستان شد تا صعودش به مرحله نیمه‌نهایی و چهار تیم برتر این رقابت‌ها قطعی شود.

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشور‌های اسلامی از ۱۸ تا ۲۷ مردادماه در شهر قونیه کشور ترکیه برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال زنان ایران برای نخستین بار در این مسابقات شرکت کرده است.

بازی‌های قونیه؛ صعود والیبال زنان به نیمه‌نهایی

شاگردان الساندرا کمپدلی سرمربی تیم ملی زنان ایران عصر امروز (چهارشنبه ۱۹ مرداد) در نخستین مسابقه خود دراین بازی‌ها به مصاف ازبکستان رفتند و سه بر یک این تیم را شکست دادند.

ملی‌پوشان کشورمان در ست سوم این دیدار ۲۸ بر ۲۶ نتیجه را به حریف واگذار کردند، اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیاز‌های ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۶ حریف خود را از پیش رو برداشتند تا سه امتیاز ارزشمند به دست آورند.

بازی‌های قونیه؛ صعود والیبال زنان به نیمه‌نهایی

تیم ملی والیبال ایران با این برد صعودش به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قطعی شد و از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه روز جمعه ۲۱ مرداد در دومین مسابقه خود در مرحله مقدماتی این رقابت‌ها به مصاف ترکیه میزبان مسابقات می‌رود تا برای صدرنشینی در گروه تلاش کند.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال از جمله تماشاگران ویژه دیدار تیم ملی والیبال زنان ایران برابر ازبکستان بود.

بازی‌های قونیه؛ صعود والیبال زنان به نیمه‌نهایی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی