تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

کرونا بازهم بزرگترین خودروساز جهان را تعلیق کرد

شرکت تویوتا موتور اعلام کرد که عملیات شیفت شب را در روز سه‌شنبه در یک خط تولید در کارخانه خود در مرکز ژاپن به دلیل شیوع کووید-۱۹ متوقف کرده است، زیرا دوشنبه شب نیز فعالیت‌های خود را در آنجا متوقف کرد.

کد خبر: ۱۳۵۲۸۲
۱۴:۵۳ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

کرونا بازهم بزرگترین خودروساز جهان را تعلیق کرد

دیدارنیوز ـ این تعلیق در حالی اتفاق می‌افتد که خودروساز ژاپنی پس از محدودیت‌های کووید- ۱۹ در چین و کمبود تراشه‌های جهانی که آن را مجبور به کاهش مکرر تولید در سه‌ماهه‌های آوریل تا ژوئن کرد و حدود ۱۰ درصد کمتر از هدف اولیه برنامه‌ریزی شده بود، به‌طور جدی تولید خود را افزایش داد.

این شرکت روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که در مجموع ۱۶ کارگر در کارخانه Tsutsumi در استان آیچی به کووید آلوده شده‌اند و این امر باعث می‌شود که این شرکت تامین نیروی کافی برای فعالیت‌ها را سخت کند.

یک سخنگو به رویترز گفت که خروجی حدود ۶۶۰ خودرو تحت تأثیر این تعلیق قرار خواهد گرفت. تویوتا در اواخر جولای به همین دلیل به مدت دو روز فعالیت شیفت شب را در یک کارخانه دیگر به حالت تعلیق درآورد.

بزرگ‌ترین خودروساز جهان از نظر فروش به هدف تولید جهانی ۹.۷ میلیونی خود برای سال منتهی به مارس ۲۰۲۳ پایبند بوده و گفته است که تولید و فروش از این ماه به بعد در مسیر بهبود قرار دارند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: خودرو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی