تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
هفته هفتم؛ محرومیت مردم!
بازی‌های لیگ باز هم بدون تماشاگر مرد و زن

هفته هفتم؛ محرومیت مردم!

رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی آغاز می شود که طبق اعلام سازمان لیگ، همه دیدارها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...

درخواست افزایش سن پذیرش فرهنگیان به ۲۶ سال

گروهی از داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان با راه‌اندازی کارزاری از وزیر آموزش و پرورش و رئیس دانشگاه فرهنگیان خواستند سن پذیرش فرهنگیان به ۲۶ سال افزایش پیدا کند.

کد خبر: ۱۳۵۱۷۶
۱۳:۴۲ - ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

درخواست افزایش سن پذیرش فرهنگیان به ۲۶ سال

دیدارنیوز: گروهی از داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان با راه‌اندازی کارزاری از وزیر آموزش و پرورش و رئیس دانشگاه فرهنگیان خواستند سن پذیرش فرهنگیان به ۲۶ سال افزایش پیدا کند.

در متن این کارزار که تا امروز بیش از ۵ هزار نفر آن را امضا کرده‌اند، آمده است:

«این‌جانبان، افراد بالای ۲۴ سال، با توجه به سن پذیرش فرهنگیان که حداکثر ۲۴ سال است، امکان رفتن به دانشگاه فرهنگیان را نداریم. ازآنجایی‌که در قریب‌به‌اتفاق رشته‌های دیگر چنین شرط سنی‌ای وجود ندارد، و ازطرفی خبرها حاکی از کمبود نیرو در این زمینه است، روا به‌نظر نمی‌رسد که ـ صرفاً به‌خاطر چند ماه ـ داوطلبان مشتاق محروم شوند.

تقاضا می‌شود این شرط سنی یکی‌دو سال افزایش یابد یا افرادی که به سربازی رفته‌اند به مدت خدمتشان از شرایط فرهنگیان معاف شوند.»

این کارزار تا تاریخ ۶ مهر ۱۴۰۱ در آدرس اینترنتی (https://www.karzar.net/45189) در حال جمع‌آوری امضاست.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی