تیتر امروز

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

قایدی - مجیدی؛ منتفی شد!

پس از شایعات اخیر درباره احتمال همکاری دوباره مهدی قایدی با فرهاد مجیدی، یک عضو هیئت مدیره باشگاه اتحاد کلبا امارات گفت که ستاره پیشین استقلال به تیم فرهاد مجیدی ملحق نخواهد شد.

کد خبر: ۱۳۵۱۶۵
۱۱:۳۷ - ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

قایدی - مجیدی؛ منتفی شد!

دیدارنیوز: عضو هیئت مدیره باشگاه اتحاد کلبا گفت که ستاره پیشین استقلال به تیم فرهاد مجیدی نمی‌پیوندد.

باشگاه شباب الاهلی امارات دو بازیکن خود یعنی احمد عبدالله جشک و لئاندرو اسپاداسیو را به‌صورت قرضی و به مدت یک فصل به اتحاد کلبا قرض داد.

در هفته‌های گذشته اخباری مبنی بر علاقه فرهاد مجیدی به جذب مهدی قایدی، بازیکن ایرانی شباب الاهلی منتشر شد. حتی خبرگزاری الاتحاد نیز نوشت که قایدی در آستانه پیوستن به اتحاد کلبا قرار دارد.

با این وجود، عیسی بن هویدن عضو هیئت مدیره این باشگاه اعلام کرد که پیوستن قایدی به اتحاد کلبا منتفی شده است. وی در گفتگو با شبکه الشارجه، در واکنش به اینکه آیا بازیکن دیگری از جمله قایدی به جمع شاگردان مجیدی ملحق می‌شوند یا خیر، پاسخ داد که جشک و لئاندرو آخرین بازیکنانی هستند که اتحاد کلبا از شباب الاهلی به خدمت گرفته است.

بن هویدن در خصوص وضعیت جذب یک سهمیه بازیکن خارجی اتحاد کلبا تصریح کرد: هنوز بازیکنی مشخص نشده و اگر سرمربی تیم مایل به جذب بازیکن خارجی دیگری باشد، با تأیید کمیته فنی برای خرید او اقدام می‌کنیم. با این حال هنوز چنین اتفاقی رخ نداده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی