تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
مربی اسبق تیم ملی اعلام کرد

اشد مجازات را برای «تاج» و «هیات رئیسه» در نظر بگیرید

نادر فریاد شیران، مربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان با انتقاد شدید از مهدی تاج بابت قرارداد ویلموتس و جریمه سنگین برای فدراسیون، گفت که این مدیر و هیات رئیسه فدراسیونی که پای قرارداد را امضا کردند باید دادگاهی شوند. او می‌گوید: به نظر من باید اشد مجازات برای این افراد مقصر در نظر گرفته شود تا درس عبرت برای دیگران باشد. به اعتقاد من با این شرایط اعضای مجمع فدراسیون فوتبال روز ۸ شهریور رای ندهند خیلی بهتر است تا مدیران لایق و فوتبالی برای فدراسیون فوتبال پا پیش بگذارند.

کد خبر: ۱۳۵۱۳۳
۲۰:۳۱ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

اشد مجازات را برای «تاج» و «هیات رئیسه» در نظر بگیرید

دیدارنیوز: مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: با این شرایط بهتر است اعضای مجمع روز ۸ شهریور رای ندهد تا پای مدیران لایق به فوتبال باز شود.

نادر فریاد شیران درباره عدم همکاری باشگاه‌های لیگ برتری با تیم ملی امید و انصراف این تیم از رقابت‌های کشور‌های اسلامی، اظهار داشت: این گرفتاری‌های تیم امید همیشه بوده و فرقی هم نمی‌کند چه کسی سرمربی تیم ملی امید باشد. جالب است بدانید تنها دوره‌ای که بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی توانستیم سهمیه المپیک را کسب کنیم، رقابت‌های مقدماتی المپیک مسکو بود که تیم ملی امید با هدایت حسن حبیبی قهرمان شد، ولی بنا بر تشخیص مسئولان و به دلیل تحریم المپیک مسکو، حضور پیدا نکردیم.

وی افزود: به نظر من فدراسیون در این زمینه کاهلی کرده است چراکه باشگاه‌ها بازیکن به تیم ملی امید ندادند و در واقع با تیم ملی کشورشان همکاری نکردند. در واقع چه مدیران باشگاه‌ها و چه سرمربیان فقط خوب و عالی شعار می‌دهند که جانم فدای ایران! اما در عمل جان خود را فدای تیم خودشان می‌کنند.

مربی اسبق تیم ملی کشورمان ادامه داد: زمانیکه با محمد مایلی کهن عهده دار هدایت تیم ملی امید را داشتیم، باشگاه‌ها همکاری نمی‌کردند و بعد از بازی لیگ همان چند نفری که برای تمرین می‌آمدند، مصدوم و خسته بودند. با این شرایط نمی‌شود به تیم امیدوار بود. یادم می‌آید همان موقع سردار آجورلو مدیر عامل باشگاه پاس بودند و به برهانی و نصرتی اجازه تمرین با تیم ملی امید را نمی‌دادند که مایلی کهن گفت؛ اگر آجورلو سردار سپاه هستند من هم سردار فوتبال هستم. در کل می‌گویم منافع ایران از باشگاه‌ها مهمتر است، ولی عملا برعکس شده است.

نادر فریاد شیران خاطر نشان کرد: باشگاه‌ها باید بازیکنان را در اختیار تیم امید یا فدراسیون قرار دهند. اگر فدراسیون، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بخواهند، باشگاه‌ها موظف به همکاری هستند، این یک دستور العمل واجب باید باشد تا اجباری شود. البته الان فدراسیون نداریم و با این تفکرات نباید هم تیم ملی به المپیک صعود کند.

او در ادامه به مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم ملی امید اشاره کرد و گفت: من با کار مهدوی کیا که از رقابت‌های کشور‌های اسلامی انصراف داد، موافقم. هر شخص دیگری هم بود چنین اتفاقی می‌افتاد. فقط باید بگویم این تیم مشکل فنی ندارد و فقط مشکل ساختار دارد.

فریاد شیران در پایان درباره پرونده جنجالی مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی، توضیح داد: ابتدا باید گفت مهدی تاج و هیئت رییسه قرارداد ویلموتس را امضا کردند و با عرض پوزش باید کل پول ویلموتس را از جیب بدهید چراکه یک مسئولیت حقوقی را امضا کردید. همان امضا‌هایی که ساختمان فدراسیون و نصف ساختمان باشگاه پرسپولیس از دست رفت. به نظر من باید اشد مجازات برای این افراد مقصر در نظر گرفته شود تا درس عبرت برای دیگران باشد. من حتی به چند تن از فرزند مسئولان در فدراسیون فوتبال شک دارم و فکر می‌کنم آن‌ها نیز در قرارداد ویلموتس دخیل بودند. به اعتقاد من با این شرایط اعضای مجمع فدراسیون فوتبال روز ۸ شهریور رای ندهند خیلی بهتر است تا مدیران لایق و فوتبالی برای فدراسیون فوتبال پا پیش بگذارند. فقط خدا کند مجمع دوباره داستان علی کریمی را اجرا نکند. چرا علی کریمی که یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران است باید فقط ۱۱ رای بیاورد؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی