تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

بازی‌های قونیه؛ فصیحی، تفتیان و ابارقی در نیمه‌نهایی

فرزانه فصیحی با ثبت زمان ۱۱:۲۴ ثانیه در رقابت دو ۱۰۰ متر بازی‌های همبستگی کشور‌های اسلامی (بازی‌های قونیه) بعنوان نفر نخست از گروه خودش راهی مرحله نیمه نهایی شد.

کد خبر: ۱۳۵۱۲۷
۱۸:۴۴ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

بازی‌های قونیه؛ فصیحی، تفتیان و ابارقی در نیمه‌نهایی

دیدارنیوز: دقایقی پیش در جریان مسابقات دو و میدانی پنجمین دوره از بازی‌های همبستگی کشور‌های اسلامی، فرزانه فصیحی به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، فرزانه فصیحی با ثبت زمان ۱۱:۲۴ ثانیه در رقابت دو ۱۰۰ متر بازی‌های همبستگی کشور‌های اسلامی بعنوان نفر نخست از گروه خودش راهی مرحله نیمه نهایی شد.

مرحله نیمه نهایی این مسابقه فردا برگزار خواهد شد.

گفتنی است به علت مثبت بودن سرعت باد (بیش از ۲ متر ثانیه) این رکورد بعنوان رکورد ملی ثبت نخواهد شد. در این گروه دوندگان ترکیه و قزاقستان بعنوان نفرات دوم و سوم از خط پایان عبور کردند.

تفتیان و ابارقی به مرحله نیمه نهایی ۱۰۰ متر صعود کردند

در جریان مسابقات دو و میدانی پنجمین دوره از بازی‌های همبستگی کشور‌های اسلامی، حسن تفتیان و محمد حسین ابارقی با نمایشی زیبا به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

حسن تفتیان با ثبت زمان ۹.۸۸ ثانیه و محمد حسین ابارقی با زمان ۱۰.۲۲ ثانیه بعنوان دو نماینده کشورمان در دو ۱۰۰ متر به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

ضمنا به علت مثبت بودن سرعت باد (بیش از ۲ متر ثانیه) رکورد حسن تفتیان بعنوان رکورد ملی ثبت نخواهد شد. مرحله نیمه نهایی این مسابقه فردا برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی