تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

چرا استقلال از ستاره جدیدش رونمایی نکرد؟

قرار بود در روزهای اخیر محمد محبی، ستاره سابق سپاهان و باشگاه سانتاکلارای پرتغال به استقلال ملحق شود اما به نظر می‌رسد تعطیلی روزهای شنبه و یکشنبه در اروپا مانع از اعلام رسمی این انتقال شده است.

کد خبر: ۱۳۵۰۶۲
۱۷:۴۰ - ۱۶ مرداد ۱۴۰۱

چرا استقلال از ستاره جدیدش رونمایی نکرد؟

دیدارنیوز: تعطیلی روز یکشنبه در اروپا مانع از اعلام رسمی جذب محمد محبی توسط باشگاه استقلال شد.

اگرچه محمد محبی به ایران سفر کرده و مراحل انتقال او به استقلال قطعی شده، اما مسئولان باشگاه هنوز به طور رسمی جذب این ستاره را اعلام نکرده‌اند.

موضوع مهم درباره محبی پرداخت پول رضایتنامه محبی به مبلغ ۲۵۰ هزار دلار به باشگاه سانتاکلارای پرتغال است. مدیران استقلال برای پرداخت این پول به باشگاه پرتغالی مشکلی ندارند، اما تعطیلی شنبه و یکشنبه در اروپا سبب شده تا پول رضایتنامه به حساب سانتاکلارا ننشیند.

از این رو تا زمانی که باشگاه پرتغالی پول را دریافت نکند، رضایتنامه محبی را صادر نخواهد کرد و او همچنان بازیکن سانتاکلارا محسوب می‌شود. به همین خاطر مدیران استقلال هنوز خبر قطعی جذب محبی را اعلام نکرده‌اند.

به نظر می‌رسد فردا یا نهایتا سه شنبه پول رضایتنامه محبی به حساب باشگاه پرتغالی بنشیند و با صدور رضایتنامه این بازیکن، باشگاه استقلال نیز خبر استخدام او را رسما اعلام کند. بعد از آن هم محبی به تمرینات استقلال می‌رود و رسما کارش را زیر نظر ساپینتو برای فصل جدید آغاز خواهد کرد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی