تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!
جوانگرایی یا ترکش حمایت از مردم

جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!

آیا ترکش‌های حمایت از اعتراض‌های مردمی به داور بین المللی علیرضا فغانی نیز برخورد کرده و نام او به این دلیل از لیست الیت داوران ایران خارج شده است؟
در زمان تلاش تیم مذاکره کننده در وین رقم خورد

هشتگ «برجام یزیدیان» وزیر رئیسی در جریان مذاکرات!

در حالی که تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان در وین اتریش، در تلاش است تا با طرف‌های غربی به توافق دست یابد و ایران برای مدتی هم که شده از آثار تحریم‌ها نجات یابد، برخی مخالفان توافق هسته‌ای، از هر فرصتی برای طعنه زدن و مانع تراشی استفاده می‌کنند. رستم قاسمی، وزیر راه در توییتی از هشتگ «برجام یزیدیان» استفاده کرده است!

کد خبر: ۱۳۵۰۲۲
۰۸:۴۹ - ۱۶ مرداد ۱۴۰۱

هشتگ «برجام یزیدیان» وزیر رئیسی در جریان مذاکرات!

دیدارنیوز: در شرایطی که مردم کشورمان هر روز پیگیر خبرهای مربوط به مذاکرات وین هستند تا شاید با انجام «توافق» بین طرفین وضع اقتصادی ایران کمی بهبود پیدا کند، رستم قاسمی، وزیر راه دولت رئیسی در توییتی از هشتگ «برجام یزیدیان» استفاده کرده!

منیبان نوشت: رستم قاسمی، وزیر راه دولت رئیسی که در زمان احمدی نژاد وزیر نفت بود و ماجرای بابک زنجانی در زمان وزارت او اتفاق افتاد در روز‌هایی که تیم مذاکره کننده دولت همه تلاش خود را برای احیای برجام به کار گرفته، این توافق را برجام یزیدیان نامید.

رستم قاسمی، وزیر راه دولت رئیسی که در زمان احمدی نژاد وزیر نفت بود و ماجرای بابک زنجانی در زمان وزارت او اتفاق افتاد در روز‌هایی که تیم مذاکره کننده دولت همه تلاش خود را برای احیای برجام به کار گرفته، این توافق را برجام یزیدیان نامید.

رستم قاسمی، وزیر راه دولت رئیسی در شبکه توییتر که برای مردم ایران فیلتر است، اما برای برخی‌ها نه(!)، نوشت: #عاشورا به ما یاد داد؛ هرچند همیشه حق تنهاست، اما اگر با ولایت باشی جاودان خواهی شد، حتی اگر تعداد یزیدیان زمان به اندازه کل جهان باشند. انقلاب اسلامی ایران برگرفته از عاشوراست و شیعهٔ حسینی نه دل به امان‌نامهٔ یزید خوش میکند و نه با #برجام یزیدیانِ زمان تکلیفش را از یاد می‌برد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی