تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

کمک‌ ۳۰ میلیاردی خیریه نیک گامان برای تجهیز کامل ۳۵ هنرستان در مناطق کم برخوردار

موسسه خیریه نیک گامان، مبلغ ۳۰ میلیارد ریال کمکِ هدفمند برای تجهیز کامل ۳۵ هنرستان در مناطق کم برخوردار سه استان کشورمان هزینه کرده است.

کد خبر: ۱۳۴۹۲۳
۱۰:۲۵ - ۱۴ مرداد ۱۴۰۱

کمک‌۳۰ میلیاردی خیریه نیک گامان برای تجهیز کامل ۳۵ هنرستان در مناطق کم برخوردار

دیدارنیوز: موسسه خیریه نیک گامان ۳۰ میلیارد ریال کمکِ هدفمند برای تجهیز کامل ۳۵ هنرستان در مناطق کم برخوردار سه استان کشور، در راستای عملیاتی کردنِ سیاست گسترشِ مهارت آموزی در نظام آموزش و پرورش در آستانه‌ی سال تحصیلی ۱۴۰۱ هزینه کرد.

دکتر اشکان تقی پور عضو هیئت مدیره "مجمع خیرین کشور" و مدیر عامل "موسسه خیریه نیک گامان" در مصاحبه با دیدار نیوز گفت: طی ۶ ماه گذشته پیرو طرح خِرَدمحور و تماما عام المنفعه‌ی "سلامت و مهارت" به یاری خیرین موسسه، در کنار تجهیز کامل ۲۰۰ خانه بهداشت در روستا‌های کم‌برخوردار مورد نظر دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در ۵ شهرستان استانِ سیستان بلوچستان، موسسه توانست ۳۲ هنرستان در این استان، ۲ هنرستان در استان همدان و ۱ هنرستان در شهرستان ساریِ استان مازندران و مجموعا ۳۵ هنرستان را با کمک ۳۰ میلیارد ریالی خیرین موسسه در حوزه‌ی آموزش به شکل برنامه محور و با نیازسنجی دقیق مددکاران موسسه و تسهیل گری و هماهنگی دلسوزانه‌ی سازمان نوسازی مدارس کشور و جامعه خیرین مدرسه ساز کشور به طور کامل تجهیز کند.

چهره ماندگار مدرسه سازی کشور در سال ۱۳۹۹ در این باره افزود: کارگاه‌های رشته‌های کامپیوتر، تاسیسات گازرسانی، نقشه کشی و معماری، مکانیک، طراحی دوخت، گرافیک، آشپزی و خیاطی و کارگاه‌های رشته‌های دیگر این هنرستان‌ها پس از اعلام نیاز و اولویت بندی یک به یک، پس از تایید مددکاران موسسه، تایید اداره کل نوسازی استان‌ها و در نهایت سازمان نوسازی مدارس کشور به شکل کاملا مردم نهاد و مردمی تهیه و با نظارت دقیق موسسه و اداره کل آموزش و پرورش هر استان و سازمان نوسازی مدارس کشور در ۳۵ هنرستان مذکور مستقر و نصب شدند.

این عضو کارگروه بین الملل جامعه خیرین مدرسه کشور افزود: در مهرماه سال ۱۴۰۱ در حوزه‌ی آموزشِ موسسه علاوه بر افتتاح پنجاهمین مدرسه‌ی "موسسه خیریه نیک گامان جمشید" در کشور، رو نمایی از تجهیزات نصب و راه اندازی شده موسسه نیز در ۳۵ هنرستان کشور انجام می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی