تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!
۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان
به آبی‌ها گل زدید، شادی نکنید!

۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان

استقلال در انزلی در نیمه مربیان برنده شد تا هواداران‌ این تیم‌، باخت هفته اول مقابل سپاهان را به دست فراموشی بسپارند. مرور چند نکته از این بازی خالی از لطف نیست.

چین: آمریکا تحریم‌های غیرقانونی علیه ایران را لغو کند

«فو کنگ» مدیرکل اداره کنترل تسلیحات وزارت خارجه چین، بر لزوم لغو تحریم‌های غیرقانونی آمریکا علیه ایران تأکید کرد. او گفت: تمامی طرف‌ها باید به بازگرداندن برجام به مسیر خود از طریق مذاکرات دیپلماتیک پایبند بوده و اعمال فشار از طریق توسل به زور و تهدید را کنار بگذارند.

کد خبر: ۱۳۴۸۲۲
۰۸:۱۶ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

چین: آمریکا تحریم‌های غیرقانونی علیه ایران را لغو کند

دیدارنیوز: مدیرکل اداره کنترل تسلیحات وزارت خارجه چین، بر لزوم لغو تحریم‌های غیرقانونی آمریکا علیه ایران تأکید کرد.

وی که در دهمین کنفرانس بازنگری معاهده منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای (ان‌پی‌تی) صحبت می‌کرد، با تأکید بر اهمیت پایبندی به راه حل سیاسی برای مقابله با چالش‌های اشاعه هسته‌ای، گفت که تمامی طرف‌ها باید به بازگرداندن برجام به مسیر خود از طریق مذاکرات دیپلماتیک پایبند بوده و اعمال فشار از طریق توسل به زور و تهدید را کنار بگذارند.

این مقام چینی همچنین بر آمادگی پکن برای همکاری با تمامی کشور‌ها برای تقویت معاهده منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای تأکید کرد و گفت که چین به هیچ عنوان نخستین کشوری نخواهد بود که از سلاح هسته‌ای استفاده می‌کند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی