تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
تکلیف دستگاه‌های مسئول به اعلام دلایل عدم تحقق تکالیف قانون هوای پاک در حوزه تحت مدیریت

الزام هواشناسی به تهیه طرح اپلیکیشن پیش رخداد‌های گرد، غبار و سیل و طوفان

نخستین نشست کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران در سال جاری ظهر امروز با حضور عابد ملکی معاون امور عمرانی استاندار تهران و سعید محمودی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران و دبیر این کارگروه و سایر اعضا، ظهر امروز سه شنبه در سالن جلسات استانداری تهران برگزار شد.

کد خبر: ۱۳۴۷۸۰
۱۶:۳۲ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

 

الزام هواشناسی به تهیه طرح اپلیکیشن پیش رخداد‌های گرد، غبار و سیل و طوفان

 

 

دیدارنیوز: نخستین نشست کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران در سال جاری ظهر امروز با حضور عابد ملکی معاون امور عمرانی استاندار تهران و سعید محمودی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران و دبیر این کارگروه و سایر اعضا، ظهر امروز سه شنبه در سالن جلسات استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی محیط زیست استان تهران سعید محمودی در تشریح مصوبات این نشست گفت: در جلسه امروز که در خصوص بررسی موضوعات مربوط به آلودگی هوای تهران تشکیل شده بود، مقرر شد طرح پیشنهادی طراحی اپلیکیشن پیش رخداد‌های گرد و غبار، سیل، طوفان و موضوعات مشابه و مرتبط، از سوی اداره کل هواشناسی استان تهران به سازمان مدیریت و برنامه ریزی و معاونت امور عمرانی استانداری تهران برای بررسی و تامین اعتبار لازم ارائه شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان و دبیر کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران در تشریح دیگر مصوبات نشست امروز بیان داشت: با توجه به ارائه خروجی سامانه پایش عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در ارتباط با قانون هوای پاک مقرر شد، کلیه دستگاه‌ها با توجه به امتیاز کسب شده، موارد نقص گزارش‌ها و دلایل عدم تحقق تکالیف را اعلام و نسبت به ارائه برنامه زمانبندی انجام تکالیف مقرر در قانون هوای پاک به دبیر خانه و استانداری اقدام کنند.

محمودی همچنین در ادامه افزود:با توجه به مشکلات زیر ساختی و آلودگی هوا ناشی از تردد موتور سیکلت‌ها در سطح شهر تهران مصوب و مقرر شد، به منظور بررسی و رفع مشکلات موجود جلسه تخصصی با محوریت دفتر فنی استانداری تهران و سایر دستگاه‌های مرتبط تشکیل و گزارش اقدامات هریک از دستگاه‌ها به تفکیک در جلسه آتی کاهش آلودگی هوا ارائه و مورد بررسی قرار گیرد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران در پایان با تاکید به اهمیت تشکیل جلسات منسجم و پیوسته برای بررسی موضوعات و تکالیف قانونی دستگاه‌ها در قانون هوای پاک به منظور برخورداری از شرایط مطلوب کیفیت هوا در تهران تصریح کرد: با توجه به اینکه در نیمه‌های فصل تابستان هستیم و اندک اندک به فصل پاییز و سرما و متعاقب آن به بحث آلودگی هوا نزدیک می‌شویم، انتظار می‌رود دستگاه‌های متولی و مسئول با جدیت بیشتر و اولویت قراردادن این موضوع به وظایف ذاتی و قانونی خود بپردازند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی