تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.

پایان رجزخوانی‌؛ «هالک ایرانی» ناک اوت شد!

سجاد غریبی که در سال‌های اخیر با برخی عکس و فیلم‌های مجازی برای خودش لقب «هالک ایرانی» را دست و پا کرد و با کری‌خوانی‌های عجیب سعی کرد تا در فضای مجازی نام خودش را بر سر زبان‌ها بیاندازد، در مبارزه با گوریل قزاق ناک اوت شد!

کد خبر: ۱۳۴۶۹۷
۱۶:۵۴ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۱

پایان رجزخوانی‌؛ «هالک ایرانی» ناک اوت شد!

دیدارنیوز: سجاد غریبی بعد از ماه‌ها کری خوانی مجازی، بالاخره روی رینگ رفت؛ اتفاقی که برایش به هیچ عنوان پایان خوشی نداشت.

سجاد غریبی که در سال‌های اخیر با برخی عکس و فیلم‌های مجازی برای خودش لقب "هالک ایرانی" را دست و پا کرد و با کری‌خوانی‌های عجیب سعی کرد تا در فضای مجازی نام خودش را بر سر زبان‌ها بیاندازد، بعد از چند ماه رجزخوانی با مارتین فورد انگلیسی، در آخر حاضر به مبارزه با او نشد. البته که در این میان روبرو شدن آن‌ها در مراسم فیس تو فیس و زمین خوردن سجاد غریبی با یک ضربه مرد انگلیسی، خیلی‌ها را متوجه این کرد که تصاویر منتشر شده در اینستاگرام غریبی به واقعیت نزدیک نیست.

بعد از بسته شدن پرونده مبارزه با مارتین فورد که البته بدون دلیل خاصی اتفاق افتاد، این بار سجاد غریبی در اینستاگرام به رجزخوانی برای یک مرد قزاقستانی پرداخت که نام خودش را گوریل قزاق گذاشته بود.

غریبی که همچنان در فیلم‌ها و عکس‌ها سعی می‌کرد خودش را قوی هیکل نشان دهد، بعد از یک مراسم فیس تو فیس عجیب و شبیه به طنز، شب گذشته، بالاخره برای نخستین بار در رینگ مبارزه حاضر شد.

پایان رجزخوانی‌؛ «هالک ایرانی» ناک اوت شد!

غریبی که وزن بالاتری از رقیب خود داشت، در ماه‌های اخیر بار‌ها اعلام کرده بود که زیر نظر مربی خود تمرینات سختی را برای مبارزه پشت سر می‌گذارد، اما از همان لحظه نخست می‌شد فهمید که او حتی کمترین تخصصی در بوکس و مبارزات رزمی ندارد.

بعد از اینکه دو فایتر با مراسم عجیب و غریبی روی رینگ آمدند و به سبک مسابقات کشتی کج برای هم رجزخوانی کردند، مبارزه آغاز شد و همه منتظر نمایش هالک ایرانی بودند. نه تنها غریبی، بلکه رقیبش هم نشانه‌ای از یک فایتر حرفه‌ای نداشت و ضربات و نوع قرار گرفتن آن‌ها مقابل هم بیشتر از اینکه برای تماشاگران جذاب باشد، شبیه به طنز بود.

در نهایت بعد از گذشت چند دقیقه از مبارزه و در حالی که غریبی سعی می‌کرد از مشت‌های حریف فرار کند و پشتش را به گوریل قزاق می‌کرد، او در گوشه‌ای از رینگ گیر افتاد و بعد از خوردن چند مشت متوالی زانو زد تا داور حریف قزاقستانی را برنده اعلام کند.

با ناک اوت شدن سجاد غریبی مقابل یک حریف غیرحرفه‌ای حالا موجی از انتقادات به سوی او روانه شده است. خیلی از ورزشکاران و حتی مردم می‌گویند تمام این اقدامات برای جذب دنبال کننده در صفحات مجازی بوده و غریبی هیچ تخصصی در ورزش ندارد. البته که به نظر می‌رسد این فرد با همان لقب هالک ایرانی همچنان قصد خبرسازی در اینستاگرام را دارد و این پایان ماجرا‌های عجیب پیرامون او نیست.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی