تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

تمجید فدراسیون جهانی هندبال از «قدرت آتشین» دختران ایران

فدراسیون جهانی هندبال در گزارش بازی روز دوم مسابقات قهرمانی جهان، اشاره‌ای به بازی ایران در این مسابقات داشت و نوشت: تیم ملی ایران در اولین دوره مسابقات قهرمانی جهان تاکنون بیشترین امتیاز را کسب کرده، یعنی ۴ امتیاز در ۲ مسابقه. آن‌ها پس از غلبه بر ازبکستان با نتیجه ۴۷ بر ۳۱، بار دیگر قدرت آتشین خود را به نمایش گذاشتند و سنگال را در دوئل اولین‌ها شکست دادند.

کد خبر: ۱۳۴۶۸۶
۱۲:۴۵ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۱

تمجید فدراسیون جهانی هندبال از تاریخ‌سازی دختران ایران

دیدارنیوز: فدراسیون جهانی هندبال در گزارش بازی خود در خصوص دیدار دختران نوجوان کشورمان و سنگال به تمجید از عملکرد ملی‌پوشان ایران پرداخت.

تیم ملی هندبال دختران نوجوان کشورمان که برای نخستین بار در مسابقات جهانی شرکت دارد در ۲ بازی مرحله مقدماتی مقابل ازبکستان و سنگال پیروز شد تا صعود خود را به دور بعد و حضور در جمع ۱۶ تیم برتر قطعی کند.

فدراسیون جهانی هندبال در گزارش بازی روز دوم مسابقات اشاره‌ای به بازی ایران در این مسابقات داشت و نوشت: تیم ملی ایران در اولین دوره مسابقات قهرمانی جهان تاکنون بیشترین امتیاز را کسب کرده، یعنی ۴ امتیاز در ۲ مسابقه. آن‌ها پس از غلبه بر ازبکستان با نتیجه ۴۷ بر ۳۱، بار دیگر قدرت آتشین خود را به نمایش گذاشتند و سنگال را در دوئل اولین‌ها شکست دادند.

الناز یارمحمد که در بازی قبل مقابل ازبکستان با ۲۰ سیو چهره برجسته بازی شده بود، عملکرد چشمگیر دیگری از خود به نمایش گذاشت و ۱۵ شوت را متوقف کرد. در خط حمله هم فاطمه مریخی عالی کار کرد و ۱۲ گل به ثمر رساند. با برتری مقدونیه مقابل ازبکستان صعود این کشور و ایران به مرحله بعد قطعی شد و این یک موفقیت برای تازه‌کاران آسیا خواهد بود.

تیم ملی هندبال دختران کشورمان امروز دوشنبه استراحت دارد و فردا در آخرین بازی مرحله گروهی مقابل مقدونیه میزبان این دوره از مسابقات قرار می‌گیرد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی