تیتر امروز

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

جذابیت‌های ترکیب جدید پرسپولیس؛ یحیی ۸ بازیکن ثابتش را شناخت

یحیی گل محمدی در حالی این روز‌ها تیمش را برای آغاز لیگ برتر آماده می‌کند که از بازی‌های تدارکاتی پرسپولیس این طور به نظر می‌رسد که حضور ۸ بازیکن در ترکیب ثابت سرخ‌ها برای فصل بعد قطعی است.

کد خبر: ۱۳۴۶۶۲
۰۹:۴۱ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۱

جذابیت‌های ترکیب جدید پرسپولیس؛ یحیی ۸ بازیکن ثابتش را شناخت

دیدارنیوز: به نظر می‌رسد پرسپولیس فصل جدید را با حضور ثابت ۸ بازیکن در ترکیب اصلی‌اش آغاز کند.

یحیی گل محمدی در حالی این روز‌ها تیمش را برای آغاز لیگ برتر آماده می‌کند که در پرسپولیس بازیکنان زیادی مدعی حضور در ترکیب این تیم هستند. با این حال از تمرینات و بازی‌های تدارکاتی پرسپولیس این طور به نظر می‌رسد که حضور ۸ بازیکن در ترکیب ثابت سرخ‌ها برای فصل بعد قطعی است.

در خط دروازه بیرانوند گزینه شماره یک یحیی خواهد بود و خط دفاعی سرخ‌ها با حضور پورعلیگنجی و گولسیانی شکل خواهد گرفت. در سمت راست دانیال اسماعیلی فر بازیکن مورد علاقه یحیی است، اما در سمت چپ به رغم عملکرد خوب احمدی هنوز مشخص سرخ‌ها لیگ را با چه بازیکنی آغاز خواهند کرد. در این پست علی نعمتی با بازیکن جوان سرخ‌ها رقابت خواهد کرد.

در میانه زمین هم سرلک، ترابی، رفیعی و سعید صادقی حضور تضمین شده‌ای دارند. اما مهم‌ترین چالش یحیی انتخاب زوج تهاجمی تیمش است. جایی که عبدی و پاکدل حضور دارند و سرخ‌ها به دنبال جذب مهاجم خارجی هم هستند. هرچند احتمال استفاده یحیی از یک مهاجم سایه در کنار گزینه اول خط حمله یحیی هم وجود دارد.

با این حال به نظر می‌رسد پرسپولیس فصل جدید را با حضور ثابت این ۸ بازیکن در ترکیب اصلی اش آغاز کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی