تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

شاهکار دختران هندبالیست ایران با صعود به جمع ۱۶ تیم برتر دنیا

تیم ملی هندبال دختران کشورمان در ادامه تاریخ‌سازی خود در مسابقات قهرمانی جهان، سنگال را با نتیجه ۳۹ بر ۲۹ از پیش برداشت و با این پیروزی در یک صعود تاریخی به جمع ۱۶ تیم برتر جهان رسید.

کد خبر: ۱۳۴۶۴۵
۲۰:۳۹ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱

شاهکار دختران هندبالیست ایران با صعود به جمع ۱۶ تیم برتر دنیا

دیدارنیوز: دختران هندبالیست نوجوانان کشورمان دومین پیروزی تاریخی خود در رقابت‌های قهرمانی جهان را کسب کردند.

به نقل از سایت فدراسیون هندبال، تیم هندبال دختران نوجوان ایران در دومین دیدارش در رقابت‌های قهرمانی جهان نمایش درخشانی را از خود نشان داد و حریف قدرتمندش سنگال را با نتیجه ۳۹ بر ۲۹ از پیش برداشت و با این پیروزی در یک صعود تاریخی به جمع ۱۶ تیم برتر جهان راه یافت.

ملی‌پوشان دختر ایران نیمه نخست این دیدار را با ارائه یک نمایش زیبا با پیروزی ۱۹ بر ۱۳ به پایان رساندند. در ادامه این بازی تیم هندبال نوجوانان دختر ایران عملکرد خوبش را تداوم بخشید و در پایان ۶۰ دقیقه مصاف زیبا و چشم‌نواز با نتیجه ۳۹ بر ۲۹ به پیروزی دست یافت.

دختران هندبالیست نوجوان ایران روز گذشته نیز با ارائه یک نمایش درخشان مقابل ازبکستان به پیروزی رسیده بودند.

با کسب این پیروزی دختران هندبالیست ایران اولین رشته توپی بانوان در ایران شدند که به جمع ۱۶ تیم برتر دنیا راه یافته‌اند. این اتفاق مهم نقطه عطفی در تاریخ ورزش بانوان در میان رشته‌های توپی به شمار می‌رود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی