تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!
کمک‌های منطقه ۱۲ به امدادرسانی مناطق سیل‌زده شهر تهران:

از اعزام ۱۲۰ کارگر تا تهیه و پشتیبانی ماشین‌آلات و ادوات مورد نیاز

شهردار منطقه ۱۲ از کمک به امدادرسانی محله امامزاده داوود (علیه‌السلام) و فیروزکوه، طی ۳ شبانه‌روز گذشته خبر داد.

کد خبر: ۱۳۴۶۲۳
۱۴:۵۷ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱

از اعزام ۱۲۰ کارگر تا تهیه و پشتیبانی ماشین‌آلات و ادوات مورد نیاز
دیدارنیوز: شهردار منطقه ۱۲ از کمک به امدادرسانی محله امامزاده داوود (علیه‌السلام) و فیروزکوه، طی ۳ شبانه‌روز گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، امیر یزدی، شهردار منطقه ضمن خبر از آماده‌باش و بسیج نیرو‌های خدمات شهری این منطقه به منظور پیشگیری و رفع مشکلات حاصل از بارش‌های اخیر گفت: به منظور امدادرسانی به محلات سیل‌زده نظیر امامزاده داوود (علیه‌السلام)، اعزام ۱۲۰ کارگر و عوامل اجرایی به محل طی سه مرحله در سه روز گذشته در دستور کار این منطقه قرار گرفت.
وی در مورد ماشین‌آلات و ادوات مورد نیازی که منطقه ۱۲ در اختیار نیرو‌های امدادرسان محله امامزاده داوود قرار داد نیز افزود: یک دستگاه باب‌کت، ۲ دستگاه خاور، یک دستگاه واترجت و یک دستگاه جرثقیل نیز در این ایام در آن منطقه در خدمات شهروندان سیل‌زده بود؛ همچنین امروز، شنبه، ۸ مرداد، یک دستگاه باب‌کت نیز به منطقه فیروزکوه اعزام شد.
شهردار قلب طهران در مورد اقدامات این منطقه در ایام بارندگی نیز توضیح داد: از نخسین ساعات اعلام بارندگی‌ها توسط سازمان هواشناسی، بسیج کلیه نیرو‌های خدمات شهری با آماده‌باش کامل در دستور کار قرار گرفت. ۴ هزار کیسه شن، ماشین‌آلات و سایر ادوات مورد نیاز به همراه گروه‌های ۱۳۷، نیرو‌های خدمات شهری نواحی و نیرو‌های ستادی در سطح منطقه، به‌ویژه نقاط حساس آبگیر مستقر بوده‌اند؛ همچنین هماهنگی‌های لازم با دیگر دستگاه‌های خدماتی و امدادی نظیر سازمان آتش‌نشانی، شرکت‌های آب، برق و گاز و... صورت گرفته و در صورت بروز آب‌گرفتگی‌ها در اسرع وقت برای رفع مشکل اقدام شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی