تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

انتقاد کوهساری از دولت؛ در اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان قانون‌گریزی می‌کنید

غلامعلی کوهساری، نماینده مجلس با انتقاد از عملکرد مسئولان در خصوص اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان گفت: دولت در اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان قانون گریزی می‌کند. چرا این مصوبه مجلس که در اسفند ماه به تصویب رسیده هنوز اجرایی نشده است؟

کد خبر: ۱۳۴۶۲۲
۱۳:۴۳ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱

انتقاد کوهساری از دولت؛ در اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان قانون‌گریزی می‌کنیدانتقاد کوهساری از دولت؛ در اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان قانون‌گریزی می‌کنید

دیدارنیوز: نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس با انتقاد از عملکرد مسئولان در خصوص اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان تأکید کرد که دولت در اجرای این مصوبه قانون‌گریزی می‌کند.

غلامعلی کوهساری در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۹ مردادماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به مناسبت ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) گفت: پرداخت پول گندم به کشاورزان زحمتکش هنوز کامل نشده است، همچنین پول دانه‌های روغنی به ویژه کلزا و دانه روغنی کاملیا علیرغم گذشت بیش از ۷۰ روز انجام نشده است.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت در اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان قانون گریزی می‌کند. چرا این مصوبه مجلس که در اسفند ماه به تصویب رسیده هنوز اجرایی نشده است.

وی افزود: بارندگی‌های اخیر یک بار دیگر ثابت کرد در حوزه مدیریت بحران چقدر آسیب‌پذیر بوده و در این زمینه با بحران مواجه هستیم. دولت در حل این مشکل باید چاره‌اندیشی کند.

کوهساری در ادامه خواستار تبدیل وضعیت نیرو‌های وزارت بهداشت به ویژه نیرو‌های طرحی و شرکتی، معلمان حق‌التدریس، خرید خدمات، غیرانتفاعی، نهضتی و حل مشکل مربوط به بازنشستگان شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تأکید کرد: دولت در بحث ترمیم کابینه خود به ویژه در حوزه اقتصادی جدی عمل کند تا مشکلات اقتصادی مردم حل شود.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی