تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

رقم قرارداد خرید جنجالی پرسپولیس؛ سال اول ۵ میلیارد

سینا اسدبیگی، هافبک‌میانی تیم ذوب‌آهن در میان تعجب اهالی فوتبال با عقد قراردادی رسمی به‌مدت سه‌فصل به تیم پرسپولیس پیوست. گفته می‌شود رقم سال اول این قرارداد ۵ میلیارد تومان است که هر سال ۲۰ درصد به آن افزوده خواهد شد.

کد خبر: ۱۳۴۶۰۸
۱۱:۵۱ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱

رقم قرارداد خرید جنجالی پرسپولیس؛ سال اول ۵ میلیارد

دیدارنیوز: بر اساس شنیده‌ها مبلغ قرارداد سینا اسد بیگی با باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده ۵ میلیارد تومان است.

اخبار تکمیلی حکایت از آن دارد که این قرارداد یک آپشن یک میلیارد تومانی دارد، اما رسیدن به آن برای اسد بیگی بسیار سخت است!

سینا اسدبیگی هافبک‌میانی تیم فوتبال ذوب‌آهن در چند فصل اخیر لیگ‌برتر، در میان تعجب اهالی فوتبال با عقد قراردادی رسمی به‌مدت سه‌فصل به تیم فوتبال پرسپولیس تهران پیوست.

رقم سال اول این قرارداد ۵ میلیارد تومان است که هر سال ۲۰ درصد به آن افزوده خواهد شد.

این نقل و انتقال اعتراض شدید باشگاه ذوب آهن اصفهان را به دنبال داشت در حالی که گفته شد قراردادی میان اسدبیگی و باشگاه ذوب‌آهن در اواخر خردادماه نوشته شده است.

در آن پیش‌قرارداد ذکر شده بود درصورتی‌که ظرف مدت ۲۰ روز آینده (از روز پانزدهم تیرماه تا پنجم مردادماه) درصدی از مبلغ قرارداد اسدبیگی به حساب او واریز نشود، آن قرارداد به‌طور خودکار فسخ می‌شود. بدین ترتیب پرسپولیسی‌ها اقدام به عقد قرار داد با او کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی