تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.

تعداد مفقودین سیل استان تهران ۵ نفر است

استاندار تهران از کاهش تعداد مفقودین سیل استان تهران به ۵ نفر خبر داد و گفت: در امام‌زاده داوود دیگر مفقودی نداریم و عملیات بهسازی، عمرانی و خارج کردن گل و لای از مغازه‌ها در حال انجام است.

کد خبر: ۱۳۴۶۰۵
۱۱:۲۳ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱

تعداد مفقودین سیل استان تهران ۵ نفر است

دیدارنیوز: استاندار تهران از کاهش تعداد مفقودین استان تهران به ۵ نفر خبر داد و گفت: عملیات بهسازی مناطق سیل زده استان پیگیری می‌شود.

محسن منصوری با اشاره به آخرین وضعیت سیل در استان تهران اظهار داشت: خوشبختانه نسبت به روز گذشته افزایش تعداد فوتی‌ها را نداشتیم و تعداد مفقودی‌های استان نیز به ۵ نفر کاهش یافته و به زودی تعیین تکلیف می‌شود.

وی امه داد: در امام‌زاده داوود هم دیگر مفقودی نداریم و عملیات بهسازی، عمرانی و خارج کردن گل و لای از مغازه‌ها در حال انجام است.

استاندار تهران عنوان کرد: در فیروزکوه، شهرستان‌های مختلف استان، معین هر منطقه شدند که نیروی انسانی با ماشین آلات و ادوات در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

منصوری گفت: برق منطقه وصل شده، مشکل آب شرب وجود ندارد و خدمت رسانی با سرعت و جدیت پیگیری می‌شود.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ وی در مورد عملیات بهسازی مناطق سیل زده نیز عنوان کرد: اقدامات اولیه تا امشب نهایی می‌شود و بعد وارد مرحله بعدی یعنی بهسازی می‌شویم، البته از دیروز بعد از بازگشایی مسیر‌های اصلی، بازگشایی راه‌های فرعی و بهسازی باغات و ... آغاز شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی