تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

تعداد مفقودین سیل استان تهران ۵ نفر است

استاندار تهران از کاهش تعداد مفقودین سیل استان تهران به ۵ نفر خبر داد و گفت: در امام‌زاده داوود دیگر مفقودی نداریم و عملیات بهسازی، عمرانی و خارج کردن گل و لای از مغازه‌ها در حال انجام است.

کد خبر: ۱۳۴۶۰۵
۱۱:۲۳ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱

تعداد مفقودین سیل استان تهران ۵ نفر است

دیدارنیوز: استاندار تهران از کاهش تعداد مفقودین استان تهران به ۵ نفر خبر داد و گفت: عملیات بهسازی مناطق سیل زده استان پیگیری می‌شود.

محسن منصوری با اشاره به آخرین وضعیت سیل در استان تهران اظهار داشت: خوشبختانه نسبت به روز گذشته افزایش تعداد فوتی‌ها را نداشتیم و تعداد مفقودی‌های استان نیز به ۵ نفر کاهش یافته و به زودی تعیین تکلیف می‌شود.

وی امه داد: در امام‌زاده داوود هم دیگر مفقودی نداریم و عملیات بهسازی، عمرانی و خارج کردن گل و لای از مغازه‌ها در حال انجام است.

استاندار تهران عنوان کرد: در فیروزکوه، شهرستان‌های مختلف استان، معین هر منطقه شدند که نیروی انسانی با ماشین آلات و ادوات در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

منصوری گفت: برق منطقه وصل شده، مشکل آب شرب وجود ندارد و خدمت رسانی با سرعت و جدیت پیگیری می‌شود.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ وی در مورد عملیات بهسازی مناطق سیل زده نیز عنوان کرد: اقدامات اولیه تا امشب نهایی می‌شود و بعد وارد مرحله بعدی یعنی بهسازی می‌شویم، البته از دیروز بعد از بازگشایی مسیر‌های اصلی، بازگشایی راه‌های فرعی و بهسازی باغات و ... آغاز شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی