تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

تمجیدها از «سوپرطارمی»؛ به شاهزاده پارسی تعظیم کنید!

مهدی طارمی، ستاره ایرانی باشگاه پورتو، نقش زیادی در قهرمانی تیمش در سوپرجام پرتغال داشت و به همین دلیل مورد تمجید رسانه‌های این کشور قرار گرفت. صفحه توئیتری باشگاه پورتو پس از این مسابقه، تصویری از مهدی طارمی منتشر کرد و نوشت: به شاهزاده پارسی تعظیم کنید!

کد خبر: ۱۳۴۵۹۸
۱۰:۴۴ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱

تمجیدها از «سوپرطارمی»؛ به شاهزاده پارسی تعظیم کنید!

دیدارنیوز: عملکرد درخشان ستاره تیم ملی ایران در سوپرجام فوتبال پرتغال سبب تمجید رسانه‌های مختلف این کشور شد.

پورتو بامداد امروز (یکشنبه) به لطف درخشش مهدی طارمی، با نتیجه ۳ بر صفر مقابل توندلا پیروز شد و جام قهرمانی مسابقات سوپرجام فوتبال پرتغال را بالای سر برد.

صفحه توئیتری باشگاه پورتو پس از این مسابقه، تصویر زیر را از مهدی طارمی منتشر کرد و نوشت: به شاهزاده پارسی تعظیم کنید!

تمجیدها از «سوپرطارمی»؛ به شاهزاده پارسی تعظیم کنید!

سایت «cnnportugal» پرتغال هم با تیتر «سوپرطارمی در سوپرجام»، به درخشش مهاجم تیم ملی ایران پرداخت و نوشت: این بازیکن ایرانی گل‌های اول و آخر بازی را به ثمر رساند و زمینه‌ساز گل اوانیلسون شد تا نمایشی امیدوارکننده در آغاز فصل ۲۳-۲۰۲۲ داشته باشد. او گاهی به فضا‌های عقب‌تر می‌رفت و توانایی‌های بیشتری از خود نشان می‌داد. طارمی عرض زمین را از سمت چپ به مرکز طی می‌کرد و درک متقابل با تونی مارتینز داشت.

نونو سارایوا گزارشگر تلویزیون پرتغال هم به تمجید از طارمی پرداخت و با اشاره به پنالتی‌هایی که از مدافعان رقبا می‌گیرد، گفت: طارمی کاری را کرد که قرار بود انجام بدهد؛ نه اینکه بخواهد با شبیه‌سازی پنالتی بگیرد.

همچنین سایت تحیلی «گل پوینت» به ستاره ایرانی پورتو نمره ۱۰ از ۱۰ داد و درباره او نوشت: طارمی فصل را با نمره کامل آغاز کرد که امیدواریم این موضوع وایرال نشود، چون هنوز بازار نقل‌وانتقالات ادامه دارد!

تمجیدها از «سوپرطارمی»؛ به شاهزاده پارسی تعظیم کنید!

سایت «zerozero» هم به اضافه شدن مهاجم تیم ملی کشورمان به باشگاه ۵۰ گله‌های پورتو اشاره کرد و گزارش داد: طارمی گل‌های شماره ۵۰ و ۵۱ خود را مقابل توندلا و در نودوهفتمین بازی خود با پیراهن پورتو به ثمر رساند. توندلا ۱۱ بار برابر این بازیکن تسلیم شده و قربانی بزرگ طارمی به شمار می‌رود. ریکاردو کوارشما و سیلوستره وارلا هم ۵۰ گل برای قهرمان پرتغال زده‌اند، اما برای رسیدن به این رکورد به بازی‌های بیشتری نیاز داشتند.

تمجیدها از «سوپرطارمی»؛ به شاهزاده پارسی تعظیم کنید!

صفحه سایت «playmakerstats» پرتغال نیز طارمی را اولین گلزن آسیایی سوپرجام و شانزدهمین بازیکنی نامید که در این مسابقه، حداقل دو گل به ثمر می‌رساند. مطابق گزارش این رسانه، مهاجم تیم ملی کشورمان بیست‌وسومین بازیکن خارجی پورتو محسوب می‌شود که به این رکورد می‌رسد. او همچنین تاکنون در هر شش تورنمنتی که برای پورتو به میدان رفته (لیگ برتر، سوپرجام، جام حذفی و جام اتحادیه پرتغال و لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا) موفق به گلزنی شده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی