تیتر امروز

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

برد تاریخی دختران ایران در هندبال قهرمانی جهان

تیم ملی هندبال دختران نوجوان در اولین دیدار خود از مسابقات قهرمانی جهان که در اسکوپیه مقدونیه شمالی در حال برگزاری است مقابل ازبکستان به برتری رسید. این اولین حضور و اولین پیروزی دختران هندبال ایران در مسابقات قهرمانی جهان است.

کد خبر: ۱۳۴۵۷۴
۲۱:۲۴ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

برد تاریخی دختران ایران در هندبال قهرمانی جهان

دیدارنیوز: دختران نوجوان هندبال ایران در اولین دیدار خود از مسابقات قهرمانی جهان مقدونیه شمالی مقابل ازبکستان به برتری رسیدند.

تیم ملی هندبال دختران نوجوان در اولین دیدار خود از مسابقات قهرمانی جهان که در اسکوپیه مقدونیه شمالی در حال برگزاری است مقابل ازبکستان به میدان رفت. شاگردان اکبرآبادی توانستند با حساب ۴۷ بر ۳۱ مقابل ازبکستان به برتری برسند.

این اولین حضور و اولین پیروزی دختران هندبال ایران در مسابقات قهرمانی جهان است.

دختران هندبال نوجوان ایران در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی جهان با مقدونیه شمالی، ازبکستان و سنگال همگروه هستند. آن‌ها باید در دومین دیدار خود از این رقابت‌ها فردا یکشنبه به مصاف سنگال بروند.

آسمان بدوی، سعیده غضنفری، مائده عشاق، شقایق چراغی، هانیه قراگزلو، نسترن فراهانی، زهرا فتوتی، سبا زنگنه، تینا کیهانی، هانیه شاه ویسی، فاطمه احمدی، آرزو بهمئی، فاطمه مریخ، شهرزاد نصوحی، نگین رحمانی، الناز یار محمد توسکی ترکیب تیم ملی هندبال نوجوانان دختر ایران در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ به میزبانی مقدونیه شمالی را تشکیل می‌دهند.

غلامعلی اکبرآبادی مدیر فنی، فاطمه محمدخانی مربی، مریم رضاییان سرپرست و اکرم حبیب‌لو فیزیوتراپ به عنوان کادر فنی تیم ملی هندبال نوجوانان دختر ایران در این مسابقات حضور دارند.

نهمین دوره رقابت‌های هندبال قهرمانی جهان دختران نوجوان از ۸ تا ۱۹ مرداد (۳۰ جولای تا ۱۰ آگوست) با حضور ۳۲ تیم به میزبان مقدونیه شمالی برگزار خواهد شد. تیم ملی هندبال دختران نوجوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان با کسب عنوان قهرمانی سهمیه حضور در این مسابقات را کسب کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی