تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.

انسداد ۱۴ محور مواصلاتی بخاطر سیل/ توصیه پلیس به شهروندان

معاون عملیات پلیس راه کشور با اشاره به ادامه بارندگی‌ها و احتمال مسدود شدن جاده‌ها، گفت: در حاضر پنج محور اصلی و ۹ محور فرعی مسدود هستند و ممکن است این تعداد افزایش پیدا کند.

کد خبر: ۱۳۴۵۳۶
۱۵:۱۵ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

انسداد ۱۴ محور مواصلاتی بخاطر سیل

دیدارنیوز ـ سرهنگ محبی با اشاره به وضعیت محور‌های مواصلاتی کشور بعد از بارندگی‌های اخیر گفت: تدابیر لازم به استان‌های سراسر کشور برای آمادگی در مقابله با سیل ابلاغ شده است. هر محوری که با رخ دادن بارندگی ناایمن شناخته شود و برای شهروندان و رانندگان خطرناک باشد مسدود خواهد شد.

وی ادامه داد: تا الان هیچ گزارشی مبنی بر تصادف منجر به فوتی در محور‌های مواصلاتی درگیر بارندگی و سیل گزارش نشده است.

به گفته معاون عملیات پلیس راه کشور، پنج محور اصلی و ۹ محور غیراصلی به علت ناایمن بودن در اثر بارندگی و خطر سیل مسدود شده و ماموران ما در حال تلاش برای بازگشایی آن‌ها هستند البته محور‌های بازگشایی شده هر لحظه احتمال مسدود شدن مجدد را دارند.

سرهنگ محبی به شهروندان توصیه کرد با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر ادامه بارندگی‌ها تا روز دوشنبه از تردد غیر ضروری پرهیز کنند و تا مساعد شدن شرایط سفر‌های خود را به تعویق بیندازند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: سیل در ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی