تیتر امروز

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

پرایس: برای ایرانی‌ها پیام فرستادیم؛ آمریکا عامل عدم احیای برجام نیست

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که کشورش در حال بررسی پیش‌نویس تفاهم ارائه‌شده توسط اتحادیه اروپا بوده و با متحدان اروپایی و شرکای خود در گروه ۱+۵ در این‌باره در تماس است. او گفت: آمریکا عامل عدم احیای برجام نیست بلکه ایران مانع بازگشت متقابل به توافق برجام شده است.

کد خبر: ۱۳۴۴۵۸
۰۹:۱۴ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۱

پرایس: برای ایرانی‌ها پیام فرستادیم؛ آمریکا عامل عدم احیای برجام نیست

دیدارنیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که کشورش در حال بررسی پیش‌نویس تفاهم ارائه‌شده توسط اتحادیه اروپا بوده و با متحدان اروپایی و شرکای خود در گروه ۱+۵ در این‌باره در تماس است.

ند پرایس افزود که هنوز به این پیشنهاد پاسخ نداده‌ایم، ولی تصمیم داریم این کار را به سرعت انجام دهیم و هر پاسخی را به طور مستقیم با اتحادیه اروپا در میان خواهیم گذاشت.

پرایس طی مواضعی بی‌اساس و بدون اشاره به بدعهدی‌های کشورش، مدعی شد که آمریکا عامل عدم احیای برجام نیست بلکه ایران مانع بازگشت متقابل به توافق برجام شده است.

وی همچنین گفت: «ما به صراحت آمادگی خود برای بازگشت به تعهدات برجامی را اعلام کرده‌ایم؛ در صورتی که ایران نیز آماده اقدام مشابه باشد. ما این پیام را هم به صورت خصوصی، هرچند با واسطه، برای ایرانی‌ها فرستادیم».

پرایس در ادامه ادعا‌های خود افزود: «آنچه که ما از سوی ایران، چه در ماه مارس و چه در ماه‌های بعدی، شاهد آن نبوده‌ایم، نشانه‌ای است که منعکس‌کننده آمادگی این کشور برای اتخاذ سیاسی لازم به منظور بازگشت به پایبندی به برجام باشد».

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی