تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!

پرایس: برای ایرانی‌ها پیام فرستادیم؛ آمریکا عامل عدم احیای برجام نیست

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که کشورش در حال بررسی پیش‌نویس تفاهم ارائه‌شده توسط اتحادیه اروپا بوده و با متحدان اروپایی و شرکای خود در گروه ۱+۵ در این‌باره در تماس است. او گفت: آمریکا عامل عدم احیای برجام نیست بلکه ایران مانع بازگشت متقابل به توافق برجام شده است.

کد خبر: ۱۳۴۴۵۸
۰۹:۱۴ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۱

پرایس: برای ایرانی‌ها پیام فرستادیم؛ آمریکا عامل عدم احیای برجام نیست

دیدارنیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که کشورش در حال بررسی پیش‌نویس تفاهم ارائه‌شده توسط اتحادیه اروپا بوده و با متحدان اروپایی و شرکای خود در گروه ۱+۵ در این‌باره در تماس است.

ند پرایس افزود که هنوز به این پیشنهاد پاسخ نداده‌ایم، ولی تصمیم داریم این کار را به سرعت انجام دهیم و هر پاسخی را به طور مستقیم با اتحادیه اروپا در میان خواهیم گذاشت.

پرایس طی مواضعی بی‌اساس و بدون اشاره به بدعهدی‌های کشورش، مدعی شد که آمریکا عامل عدم احیای برجام نیست بلکه ایران مانع بازگشت متقابل به توافق برجام شده است.

وی همچنین گفت: «ما به صراحت آمادگی خود برای بازگشت به تعهدات برجامی را اعلام کرده‌ایم؛ در صورتی که ایران نیز آماده اقدام مشابه باشد. ما این پیام را هم به صورت خصوصی، هرچند با واسطه، برای ایرانی‌ها فرستادیم».

پرایس در ادامه ادعا‌های خود افزود: «آنچه که ما از سوی ایران، چه در ماه مارس و چه در ماه‌های بعدی، شاهد آن نبوده‌ایم، نشانه‌ای است که منعکس‌کننده آمادگی این کشور برای اتخاذ سیاسی لازم به منظور بازگشت به پایبندی به برجام باشد».

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی