تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

اقدام بحث‌برانگیز دیزنی پلاس

اقدام سامانه نمایش آنلاین دیزنی پلاس با قرار دادن آثار با درجه سنی (محدود ـ R) با انتقاد شدید شورای تلویزیون والدین آمریکا همراه شد.

کد خبر: ۱۳۴۴۰۸
۱۵:۴۵ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۱

اقدام بحث‌برانگیز دیزنی پلاس

دیدارنیوز ـ به نقل از سی‌ان‌ان، سامانه نمایش آنلاین دیزنی پلاس متعلق به کمپانی دیزنی چند فیلم با درجه سنی «R» (محدود) شامل فیلم‌های «ددپول»، «ددپول ۲» و «لوگان» را در اختیار مخاطبان خود قرار داد؛ فیلم‌هایی که پر از خشونت، مضامین مربوط به بزرگسالان، فحاشی، برهنگی و مصرف الکل است که برای کاربران کودک به هیچ عنوان مناسب نیست.

شورای تلویزیون والدین (PTC) در آمریکا با انتقاد شدید نسبت به این اقدام دیزنی پلاس در بیانیه‌ای اعلام کرد که دیزنی پلاس در سال ۲۰۱۹ قول داده که فیلم‌هایی با درجه سنی نهایتا بزرگسال را عرضه کند، اما با تصمیم اخیر خود، قولش را به بدترین شکل زیر پا گذاشت.

سامانه نمایش آنلاین دیزنی پلاس (+Disney) در سال ۲۰۱۹ آغاز به کار کرد و تمرکز خود را بر روی ارائه محصولاتی خانوادگی با درجه G (عمومی) و PG (با نظارت والدین) گذاشت و با این رویکرد موفق عمل کرد و ۱۴۰ میلیون مشترک را در کمتر از سه سال جذب کرد، اما حالا در رقابت با سرویس‌هایی، چون نتفلیکس و دیگر رقبا تلاش کرده محتوایی فراتر از وعده‌های خانواده محورش را هم عرضه کند.

بسیاری از کاربران سامانه نمایش دیزنی پلاس از این پس باید از تنظیمات و کنترل‌های خاص برای عدم نمایش محتوای نامناسب برای کودکان خود استفاده کنند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: سینمای جهان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی