تیتر امروز

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟
نتایج مشابه بارسا و رئال در آمریکا

دمبله دبل کرد؛ کریم برگشت!

بازی‌های پیش فصل تابستانی غول‌های لالیگا، با هیجان خاصی در آمریکا پیگیری می‌شود و هزاران تماشاگر را به ورزشگاه‌ها کشانده است تا از دیدن ستاره‌های محبوب خود لذت ببرند. بارسا و رئال در بازی‌های صبح امروز چهارشنبه برابر رقیبان خود به تساوی ۲-۲ رسیدند.

کد خبر: ۱۳۴۳۶۵
۰۹:۳۷ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۱

دمبله دبل کرد؛ کریم برگشت!

دیدارنیوز - سرویس ورزشی: بارسلونا و رئال مادرید در بازی‌های پیش فصل شور و هیجان زیادی را به آمریکا منتقل کرده‌اند.

دمبله دبل کرد؛ کریم برگشت!

بارسا با ستاره‌های جدید خود از جمله رافینیا و لواندوفسکی کارش را آغاز کرده و پس از شکست رقیب سنتی خود رئال مادرید، ساعاتی پیش در تگزاس برابر یوونتوس، بانوی پیر ایتالیا به میدان رفت و به تساوی ۲-۲ رضایت داد. عثمان دمبله ستاره اول کاتالان‌ها در زمین بود و دو بار با حرکات انفرادی دیدنی و شوت‌های سنگین خود دروازه یووه را فرو ریخت و به سبک استفن کری، ستاره NBA خوشحالی کرد.

دمبله دبل کرد؛ کریم برگشت!

یوونتوس هم عقب ننشست و با درخشش مویزه کین دو بار موفق به گلزنی شد تا شکست را با تساوی ۲-۲ عوض کند.

دمبله دبل کرد؛ کریم برگشت!

در بازی مهم دیگر صبح امروز، رئالی‌ها با حضور کریم بنزما در ورزشگاه ای‌تی اند تی پارک به مصاف کلاب آمریکا مکزیک رفتند که نتیجه‌ای مشابه بارسا - یووه رقم خورد.

کریم که در بازی جذاب و تماشایی ال‌کلاسیکو غایب بود، گل اول کهکشانی‌ها را به ثمر رساند و ادن آزار دیگر گلزن مادرید در این بازی از روی نقطه پنالتی بود. هنری مارتین و آلوارو فیدالگو (پنالتی) هم برای تیم مکزیکی گلزنی کردند.

دمبله دبل کرد؛ کریم برگشت!

رئال تا امروز تور پیش فصل خوبی از لحاظ نتیجه نداشته، اما با داشتن تجربه بالا و درخشش ستاره‌هایش بازهم می‌تواند فصل شگفت‌انگیز گذشته را تکرار کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی