تیتر امروز

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

توقف پرسپولیس در دیدار ۱۲۰ دقیقه‌ای

تیم پرسپولیس در ادامه دیدار‌های دوستانه خود پیش از شروع لیگ برتر، امشب (دوشنبه) در مصاف با مس کرمان به تساوی یک بر یک رضایت داد.

کد خبر: ۱۳۴۲۸۴
۲۲:۰۳ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۱

توقف پرسپولیس در دیدار ۱۲۰ دقیقه‌ای

دیدارنیوز - سرویس ورزشی: شاگردان یحیی گل‌محمدی در بازی دوستانه مقابل مس کرمان به تساوی رسیدند.

در این دیدار که در ۴ وقت ۳۰ دقیقه‌ای (۱۲۰ دقیقه) برگزار شد، ابتدا مس کرمان بود که با پنالتی مهرداد آوخ به گل رسید، اما در ادامه امید عالیشاه کار را به تساوی ۱-۱ کشاند.

ترکیب پرسپولیس در آغاز بازی تدارکاتی با مس کرمان: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی‌گنجی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، میلاد سرلک، سروش رفیعی، محمد عمری، محمدمهدی احمدی، سعید صادقی و شرزود تمیروف.

ترکیب مس کرمان در آغاز بازی: آرمان شهدادنژاد، میلاد خدایی، حسن مرادی فر، امیرحسین عسگری، جلال عبدی، محمد صبوری، حسین پورامینی، علیرضا قادری، میثم آقایی، سامان تورانیان، مهرداد آوخ.

توقف پرسپولیس در دیدار ۱۲۰ دقیقه‌ای

در دقیقه ۵۰، ضدحمله مسی‌ها در محوطه جریمه پرسپولیس خطرساز شد که داور جدال پورعلی‌گنجی و مهاجم مس را پنالتی تشخیص داد. پنالتی مهرداد آوخ به گل تبدیل شد تا بازی ۱-۰ شود.

در آغاز ۳۰ دقیقه سوم، ترکیب پرسپولیس کاملا تغییر کرد و به غیر از بیرانوند این بازیکنان در زمین حاضر شدند: فرشاد فرجی، ابوالفضل سلیمانی، سیامک نعمتی، محمدمهدی احمدی، علی جودکی، علیرضا رضازاده، امید عالیشاه، امید فهمی، علیرضا خدادادی و محمد عمری.

توقف پرسپولیس در دیدار ۱۲۰ دقیقه‌ای

در دقیقه ۸۵، خطا روی سیامک نعمتی پشت محوطه جریمه گرفته شد. امید عالیشاه پشت ضربه ایستگاهی قرار گرفت و به زیبایی با یک شوت فنی گل تساوی را به ثمر رساند.

پرسپولیس امروز در حالی به مصاف مس کرمان رفت که ۶ بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت. کمال کامیابی‌نیا، مهدی ترابی، حامد پاکدل، مهدی عبدی، وحدت هنانوف و وحید امیری غایبان پرسپولیس در این بازی بودند. قضاوت این بازی بر عهده امیر عرب‌براقی بود.

تیم پرسپولیس در هفته نخست فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر در اصفهان به مصاف ذوب‌آهن می‌رود.

توقف پرسپولیس در دیدار ۱۲۰ دقیقه‌ای

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی