تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.
کری‌خوانی پیش از جدال بزرگ

قرعه برای سپاهان سخت شد، نه استقلال!

پس از قرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال و جدال دو تیم مدعی استقلال و سپاهان در هفته اول، بیژن طاهری، سرپرست تیم استقلال گفت: قرعه سختی برای سپاهان است نه برای استقلال. با تمام احترامی که قائلم، استقلال تیمی خوب و آماده است.

کد خبر: ۱۳۴۲۷۶
۱۹:۳۸ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۱

قرعه برای سپاهان سخت شد، نه استقلال!

دیدارنیوز: سرپرست تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد تقابل این تیم و سپاهان در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر، قرعه سپاهان را سخت کرده است نه آبی‌پوشان.

بیژن طاهری، سرپرست تیم فوتبال استقلال پس از مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر درباره اینکه قرعه سختی نصیب این تیم شد و در هفته اول باید با سپاهان مدعی روبه‌رو شوند، اظهار داشت: قرعه سختی برای سپاهان است نه برای استقلال. با تمام احترامی که قائلم، استقلال تیمی خوب و آماده است. در هر صورت ما باید با سپاهان چه هفته اول یا دهم بازی می‌کردیم. قرعه ما خوب است.

«خیلی از ورزشگاه‌ها شرایط میزبانی ندارند و آیا این وضعیت رقابت برابر را از بین نمی‌برد؟»، وی در پاسخ به این پرسش گفت: به هر حال همه تیم‌ها در تلاش هستند ورزشگاه‌شان آماده شود و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه هنوز VAR نیامده و مشکلات داوری وجود دارد، اظهار داشت: در این باره فدراسیون فوتبال و کمیته داوران باید برنامه‌ریزی کنند و امیدوارم زودتر این اتفاق رخ دهد.

طاهری درباره زمان پایان اردوی استقلال در ترکیه و جذب بازیکن جدید توسط آبی‌پوشان هم گفت: اردوی ما روز جمعه به پایان می‌رسد و فعلاً معلوم نیست بازیکن جدیدی بگیریم یا نه.

وی همچنین درباره تقابل استقلال و پرسپولیس در لیگ بیست‌ودوم، اظهار داشت: دربی هفته دوازدهم است و این مسابقه مثل همه بازی‌ها انجام می‌شود. تا هفته دوازدهم نیز همه تیم‌ها آماده می‌شوند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی