تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

۹ شهر خوزستان، گرفتار «گرد و غبار»

در پی وقوع گرد و غبار در استان خوزستان، طبق آخرین اندازه‌گیری‌ها، میزان گرد و غبار در خرمشهر ۴۶۲، حمیدیه ۴۵۴، کارون ۳۷۶، اهواز ۳۳۶، شادگان ۳۳۰، سوسنگرد ۲۹۵، شوش و کرخه ۱۷۰ و دزفول ۱۵۶ میکروگرم در متر مکعب بوده است.

کد خبر: ۱۳۴۲۶۹
۱۷:۵۵ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۱

۹ شهر خوزستان، گرفتار «گرد و غبار»

دیدارنیوز: مدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: از صبح امروز، ۹ شهر استان خوزستان درگیر گرد و غبار بوده‌اند.

شهریار عسگری، با اشاره به میزان آلاینده‌های پدیده گرد و خاک امروز، اظهار کرد: در پی وقوع گرد و غبار در استان خوزستان، طبق آخرین اندازه‌گیری‌ها در صبح امروز (۳ مردادماه) میزان گرد و غبار در خرمشهر ۴۶۲، حمیدیه ۴۵۴، کارون ۳۷۶، اهواز ۳۳۶، شادگان ۳۳۰، سوسنگرد ۲۹۵، شوش و کرخه ۱۷۰ و دزفول ۱۵۶ میکروگرم در متر مکعب بوده است.

وی با بیان اینکه میزان مجاز آلاینده‌ها در هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب است، افزود: بدین ترتیب صبح امروز غلظت گرد و غبار در شهر‌های خرمشهر و حمیدیه بیش از سه برابر حد مجاز و کارون، اهواز و شادگان بیش از دو برابر حد مجاز بوده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی