تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

۹ شهر خوزستان، گرفتار «گرد و غبار»

در پی وقوع گرد و غبار در استان خوزستان، طبق آخرین اندازه‌گیری‌ها، میزان گرد و غبار در خرمشهر ۴۶۲، حمیدیه ۴۵۴، کارون ۳۷۶، اهواز ۳۳۶، شادگان ۳۳۰، سوسنگرد ۲۹۵، شوش و کرخه ۱۷۰ و دزفول ۱۵۶ میکروگرم در متر مکعب بوده است.

کد خبر: ۱۳۴۲۶۹
۱۷:۵۵ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۱

۹ شهر خوزستان، گرفتار «گرد و غبار»

دیدارنیوز: مدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: از صبح امروز، ۹ شهر استان خوزستان درگیر گرد و غبار بوده‌اند.

شهریار عسگری، با اشاره به میزان آلاینده‌های پدیده گرد و خاک امروز، اظهار کرد: در پی وقوع گرد و غبار در استان خوزستان، طبق آخرین اندازه‌گیری‌ها در صبح امروز (۳ مردادماه) میزان گرد و غبار در خرمشهر ۴۶۲، حمیدیه ۴۵۴، کارون ۳۷۶، اهواز ۳۳۶، شادگان ۳۳۰، سوسنگرد ۲۹۵، شوش و کرخه ۱۷۰ و دزفول ۱۵۶ میکروگرم در متر مکعب بوده است.

وی با بیان اینکه میزان مجاز آلاینده‌ها در هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب است، افزود: بدین ترتیب صبح امروز غلظت گرد و غبار در شهر‌های خرمشهر و حمیدیه بیش از سه برابر حد مجاز و کارون، اهواز و شادگان بیش از دو برابر حد مجاز بوده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی