تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟
منطقه ۱۲ پایتخت میزبان جشن بزرگی بود

مباهله؛ نقطه وصل و تقریب امت اسلامی

شهردار منطقه ۱۲ با تأکید بر اهمیت مباهله به عنوان نقطه وصل و تقریب امت اسلامی از برگزاری جشن بزرگ مباهله در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) واقع در این منطقه خبر داد.

کد خبر: ۱۳۴۲۵۸
۱۶:۲۸ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۱

مباهله؛ نقطه وصل و تقریب امت اسلامی
دیدارنیوز: شهردار منطقه ۱۲ با تأکید بر اهمیت مباهله به عنوان نقطه وصل و تقریب امت اسلامی از برگزاری جشن بزرگ مباهله در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) واقع در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، امیر یزدی، شهردار منطقه ضمن گرامی‌داشت سالروز رویداد بزرگ مباهله در تاریخ صدر اسلام، مباهله را نقطه وصل و تقریب امت اسلامی دانست و گفت: امید است بتوانیم با فهم دقیق اهمیت این رویداد بزرگ، هر سال، شاهد اقدامات جدید و برنامه‌های فاخری برای بزرگداشت، تعظیم و تکریم روز بزرگ «مباهله» باشیم.

یزدی همچنین از برگزاری جشن بزرگ مباهله در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) با مشارکت شهرداری منطقه ۱۲ سخن گفت و دراین‌باره توضیح داد: به مناسبت گرامی‌داشت روز مباهله، رویداد‌های بزرگ فرهنگی در سراسر شهر به وقوع پیوست که نقطه سرآمد آنها، برگزاری جشن بزرگ مباهله در روز یک‌شنبه، ۲ مردادماه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی اسماعیلی، وزیر محترم ارشاد و فرهنگ اسلامی و هدایت و همکاری حاج آقا علی انسانی، پیرغلام برجسته، جمعی از ذاکرین اهل بیت (علیهم‌السلام)، مدیحه‌سرایان و شاعران آیینی به همراه اقشار مختلف مردم بود که از ساعت ۲۱ تا ۲۳ برگزار شد.

وی درباره اقدامات شهرداری منطقه ۱۲ در این برنامه افزود: منطقه ۱۲ در این مراسم ضمن پشتیبانی، پوشش گسترده تبلیغات محیطی در سطح منطقه را به عهده داشت.

گفتنی است سخنران این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین، حامد کاشانی بود و حاج علی انسانی در آن مدیحه‌خوانی کرد؛ همچنین اجرای تئاتر، نقالی، سرود، اجرای ورزش باستانی و شعرخوانی از جمله برنامه‌های این جشن مردمی بود.

از دیگر برنامه‌های انجام‌شده در منطقه ۱۲ به مناسبت این روز، برگزاری جشن روز مباهله در نمازخانه منطقه با حضور معاونان، مدیران شهری، جمعی از کارکنان و فرزندان آنان (مدرسه نشاط و تعالی) بود که بسیج شهرداری منطقه آن را به اجرا درآورد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی