تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.

اعلام برندگان قرعه‌کشی خودرو به تعویق افتاد

اعلام اسامی برندگان دومین مرحله قرعه‌کشی خودرو در سامانه یکپارچه به دلیل نقص فنی به ساعات آینده موکول شد. بنا بر اطلاعیه درج شده در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو قرار است به محض رفع مشکلات اسامی اعلام شود.

کد خبر: ۱۳۴۱۸۷
۱۹:۰۱ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۱

اعلام برندگان قرعه‌کشی خودرو به تعوبق افتاد

دیدارنیوز: براساس اعلام وزارت صنعت قرار بود اسامی برندگان دومین مرحله قرعه‌کشی خودرو در سامانه یکپارچه، از ساعت ۱۷ امروز (یکشنبه، دوم مردادماه) از طریق سایت sale.iranecar.com اعلام شود، اما متاسفانه بروز مشکلات فنی باعث شده تا اعلام نتایج به ساعات دیگر موکول شود.

هنوز زمان دقیق رفع ایرادات فنی اعلام نشده، اما بنا بر اطلاعیه درج شده در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو قرار است به محض رفع مشکلات اسامی اعلام شود.

براساس آمار اعلامی، منتخبین عادی این مرحله از فروش خودرو ۶۴ هزار و ۵۲۶ نفر هستند و منتخبین طرح جوانی جمعیت ۱۴ هزار ۴۹۳ نفر اعلام شده است.

در این مرحله برای فروش‌های عادی ظرفیت ۷۲ هزار و ۹۲ دستگاه خودرو در نظر گرفته شده که با این حساب شانس افراد ذخیره هم برای گرفتن خودرو افزایش پیدا می‌کند.

اعلام برندگان قرعه‌کشی خودرو به تعوبق افتاد

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی