تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

اعلام برندگان قرعه‌کشی خودرو به تعویق افتاد

اعلام اسامی برندگان دومین مرحله قرعه‌کشی خودرو در سامانه یکپارچه به دلیل نقص فنی به ساعات آینده موکول شد. بنا بر اطلاعیه درج شده در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو قرار است به محض رفع مشکلات اسامی اعلام شود.

کد خبر: ۱۳۴۱۸۷
۱۹:۰۱ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۱

اعلام برندگان قرعه‌کشی خودرو به تعوبق افتاد

دیدارنیوز: براساس اعلام وزارت صنعت قرار بود اسامی برندگان دومین مرحله قرعه‌کشی خودرو در سامانه یکپارچه، از ساعت ۱۷ امروز (یکشنبه، دوم مردادماه) از طریق سایت sale.iranecar.com اعلام شود، اما متاسفانه بروز مشکلات فنی باعث شده تا اعلام نتایج به ساعات دیگر موکول شود.

هنوز زمان دقیق رفع ایرادات فنی اعلام نشده، اما بنا بر اطلاعیه درج شده در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو قرار است به محض رفع مشکلات اسامی اعلام شود.

براساس آمار اعلامی، منتخبین عادی این مرحله از فروش خودرو ۶۴ هزار و ۵۲۶ نفر هستند و منتخبین طرح جوانی جمعیت ۱۴ هزار ۴۹۳ نفر اعلام شده است.

در این مرحله برای فروش‌های عادی ظرفیت ۷۲ هزار و ۹۲ دستگاه خودرو در نظر گرفته شده که با این حساب شانس افراد ذخیره هم برای گرفتن خودرو افزایش پیدا می‌کند.

اعلام برندگان قرعه‌کشی خودرو به تعوبق افتاد

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی