تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

فدراسیون فوتبال: رای «ویلموتس» هنوز اعلام نشده!

صفی الله فغانپور، رئیس سابق دپارتمان حقوقی فدراسیون فوتبال امروز (یکشنبه) گفته رای پرونده ویلموتس صادر شده و باید مبلغی در حدود ۳ میلیون یورو به این مربی بدهیم، با این حال فدراسیون فوتبال با انتشار بیانیه‌ای این خبر را رد کرده است.

کد خبر: ۱۳۴۱۴۷
۱۲:۱۱ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۱

فدراسیون فوتبال: رای «ویلموتس» هنوز اعلام نشده!

دیدارنیوز: رای پرونده مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران هنوز از سوی دادگاه عالی ورزش اعلام نشده و در صورت ابلاغ رسمی این رای اطلاع رسانی لازم از طریق سایت فدراسیون فوتبال انجام خواهد شد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، بر خلاف برخی اخبار منتشر شده از منابع غیر رسمی و افرادی که هیچ گونه سمتی در این خصوص ندارند تا کنون رای پرونده مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی ایران از جانب دادگاه عالی ورزش اعلام نشده و در صورت اعلام رسمی این رای اطلاع رسانی لازم از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال انجام خواهد شد.

فدراسیون فوتبال از نمایندگان محترم رسانه‌ها درخواست می‌کند اخبار مرتبط با این فدراسیون را از طریق منابع رسمی و اشخاص صاحب سمت در این خصوص پیگیری کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی