تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟
عاقبت بی‌خیالی در برابر خشم طبیعت

شوخی مرگبار با سیل + ویدیو

در دو روز اخیر خبر جاری شدن سیل در استان فارس، با انتشار تصاویر ترسناک و ناراحت‌کننده‌ای همراه بود. یکی از عجیب‌ترین ویدیوها اما غرق شدن یک خودرو در سیلاب به صورت خودخواسته بود.

کد خبر: ۱۳۴۱۳۸
۱۰:۳۶ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۱

سیل استان فارس

 

دیدارنیوز ـ سرویس اجتماعی: یکی از عجیب‌ترین ویدیوهای منتشر شده در ساعات اخیر که ظاهرا مربوط به سیل در استان فارس وخصوصا محدوده شهر استهبان است، زورآزمایی خودخواسته یک خودرو با چند سرنشین در برابر سیل خروشان است که البته اتفاق پیش‌آمده نیز قابل پیش‌بینی است. خودرو کاملا در آب غرق می‌شود و از سرنوشت سرنشینان نیز اطلاعی در دست نیست.

یکی از توصیه‌های کارشناسان هواشناسی در سیل اخیر این بود که مردم در محدوده‌های قابل پیش‌بینی حرکت نکنند یا اتراق نکنند اما ظاهرا تعدادی از هموطنان به این هشدار توجه نکردند و در یکی از گرم‌ترین ایام سال، چندین نفر گرفتار سیلاب شده و از بین رفتند.   

ویدیو غرق شدن خودرو در سیل را اینجا ببینید

برچسب ها: سیل در ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی