تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

رسالت: قیمت ملک در تهران در دولت رئیسی «۱۰ برابر» شده!

روزنامه رسالت در مطلبی درباره قیمت سرسام‌آور ملک در تهران در دوران ریاست جمهوری سید ابراهیم رئیسی، نوشت: طی ۸ ماه اخیر در تهران قیمت ملک ۱۰ برابر شده است!

کد خبر: ۱۳۴۱۲۵
۰۸:۳۸ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۱

روزنامه رسالت: قیمت ملک در تهران در دولت رئیسی «۱۰ برابر» شده!

دیدارنیوز: یک روزنامه داخلی در مطلبی با عنوان «درآمد اتفاقی چیست مالیات اتفاقی کدام است؟» از ۱۰ برابر شدن قیمت ملک در تهران در هشت ماه اخیر و در زمان دولت سید ابراهیم رئیسی خبر داد.

روزنامه رسالت نوشت: «طی ۸ ماه اخیر در تهران قیمت ملک ۱۰ برابر شده است. قیمت زمین و ملک هر ساله یک رشد نسبتا معقول نسبت به تورم داشته، اما رشد ۱۰ برابری آن خبر از یک توطئه می‌دهد که از حوصله تحلیل اقتصادی بیرون است.

باید علل آن‌را در حوزه امنیت ملی با داده‌هایی از معاملات بزرگی که ابتدا در مناطق ۱ و ۲ و ۳ و تسری آن به مناطق دیگر تهران و حتی سراسر کشور می‌رسد، جستجو کرد. این توطئه از پیش طراحی شده، رکود و گرانی مسکن را دامن زده است. کاری به این نداریم که توطئه بوده یا نبوده، این به نهاد‌های نظارتی و امنیتی مربوط است. اما صاحبان درآمد اتفاقی نجومی که چندین نسل آینده خود را با این درآمد‌ها می‌توانند تأمین کنند، آیا نباید مشمول مالیات اتفاقی شوند؟»

به گزارش دیدارنیوز، رشد بی‌سابقه و نجومی قیمت مسکن در تهران و سایر شهرها، مشکلات زیادی برای مردم کشورمان ایجاد کرده و باعث شده تا مستاجران به حاشیه‌نشینی کشیده شوند. باوجود وعده‌های دولت و اقداماتش، رقم‌ مسکن و اجاره‌بها تغییری نکرده و روز به روز افزایش می‌یابد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی