تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

«میشل اوباما» دومین کتابش را منتشر می‌کند

«میشل اوباما» همسر سابق رئیس جمهور آمریکا از انتشار کتاب جدیدش با عنوان «نوری که با خود داریم» در ماه نوامبر خبر داد.

کد خبر: ۱۳۴۰۸۷
۱۴:۱۱ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۱

«میشل اوباما» دومین کتابش را منتشر می‌کند

دیدارنیوز ـ به نقل از گاردین، کتاب «نوری که با خود داریم» که از تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان) منتشر می‌شود، بهترین استراتژی‌های بانوی اول سابق را برای زنده ماندن در مواجهه با «موج فزاینده تعصب و عدم تحمل» گردآوری کرده و شامل داستان‌های تازه و بازتاب‌های روشنگرانه‌ای در مورد تغییر، چالش و قدرت است.

این دومین کتاب نوشته «میشل اوباما» پس از کتاب موفق «شدن» (Becoming) است که در نوامبر ۲۰۱۸ منتشر شده بود. «شدن» روایتی از سفر «میشل اوباما» از دوران کودکی در جنوب شیکاگو تا تجربیات او به عنوان اولین بانوی اول سیاه پوست آمریکاست که به ۵۰ زبان ترجمه شده و بیش از ۱۷ میلیون نسخه آن در همه قالب‌ها در سراسر جهان فروخته شده است.

«میشل اوباما» در شبکه اجتماعی خبر نگارش کتاب دوم خود را اعلام کرد و در ویدئویی گفت: که از زمان انتشار کتاب «شدن»، اتفاقات زیادی افتاده، از جمله یک شورش و موج افزایش نفرت، تعصب و عدم تحمل که این مسائل موجب احساس عدم تعادل و آسیب پذیری و حتی گاهی اوقات ترس در او شده است. در نتیجه، او «تامل زیادی در مورد پرسش‌هایی داشته که چگونه از ناامیدی خود را به چیزی مثبت هدایت کنیم ونتیجه آن کتاب «نوری ما با خود داریم» شده که «میشل اوباما» آن را نوعی جعبه ابزار و مجموعه‌ای از برخی دیدگاه‌ها و شیوه‌هایی توصیف کرده که در طول سال‌ها برای کمک به تمرکز جمع‌آوری کرده است.

«اوباما» در مقدمه کتاب جدیدش می‌نویسد: «من آموخته ام که اشکالی ندارد که بدانم عزت نفس با آسیب پذیری درآمیخته شده و آنچه ما به عنوان انسان در این زمین به اشتراک می‌گذاریم، انگیزه و تلاش برای همواره بهتر شدن است. ما در روشنایی جسورتر می‌شویم، اگر نور خود را بشناسی، خودت را می‌شناسی. از داستان خود صادقانه آگاه هستید. در تجربه من، این نوع خودشناسی باعث ایجاد اعتماد به نفس می‌شود که به نوبه خود باعث ایجاد آرامش و توانایی حفظ دیدگاه می‌شود و در نهایت به ایجاد ارتباط معنادار با دیگران منجر می‌شود و این برای من بستر همه چیز است. یک نور، نور دیگری را تغذیه می‌کند. یک خانواده قوی به افراد بیشتری نیرو می‌دهد. یک جامعه روشن می‌تواند اطرافیان خود را برانگیزد. این قدرت نوری است که ما با خود داریم.»

منبع: ایسنا
برچسب ها: میشل اوباما
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی