تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

دلیل لغو کنسرت‌های اهواز چیست؟/ یک نماینده: این اقدام ستودنی‌ست!

لغو کنسرت‌های اخیر در اهواز سروصدای زیادی به پا کرده اما در این میان نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، گفته وزارت ارشاد پای مجوز خود برای برگزاری کنسرت در ⁧‫اهواز‬⁩ ایستاد و این اقدام ستودنی‌ست.

کد خبر: ۱۳۴۰۷۳
۱۲:۲۰ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۱

دلیل لغو کنسرت‌های اهواز چیست؟/ یک نماینده: این اقدام ستودنی‌ست!

دیدارنیوز: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به لغو کنسرت‌های اخیر در اهواز گفت که وزارت ارشاد پای مجوز خود برای برگزاری کنسرت در ⁧‫اهواز‬⁩ ایستاد و این اقدام ستودنی‌ست. برخورد سلیقه‌ای بویژه در استان‌ها ناپسند است.

مجتبی توانگر در واکنش به لغو دو کنسرت در روز‌های اخیر در اهواز نوشت:

«صدور مجوز برای رویداد‌های فرهنگی هنری مثل کنسرت یا اکران فیلم از اختیارات قانونی وزارت ارشاد است و کلیه دستگاه‌ها به ویژه استان‌ها باید از آن تبعیت کنند. ‏وزارت ارشاد پای مجوز خود برای برگزاری کنسرت در ⁧‫اهواز‬⁩ ایستاد و این اقدام ستودنی‌ست. ‏برخورد سلیقه‌ای بویژه در استان‌ها ناپسند است.»

به دنبال لغو کنسرت‌های اخیر اهواز، محمد هاشمی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در مسئله لغو کنسرت‌ها از سوی برخی دستگاه ها، صدور مجوز کنسرت مبتنی بر قانون و با در نظر گرفتن ملاحظات و موافقت کلیه دستگاه‌های ذیربط صورت می‌گیرد و ادارات کل ارشاد اسلامی استان‌ها مجوز را پس از اخذ موافقت سایر دستگاه‌های مربوطه صادر می‌کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی