تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

حادثه ریزش معدن کرمان؛ تلاش برای یافتن دومین جسد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: عملیات جستجو و آواربرداری در سومین روز از حادثه معدن کروم چیل آباد در ارزوئیه با تلاش شبانه روزی تیم‌های امدادی مستقر در منطقه همچنان ادامه دارد.

کد خبر: ۱۳۴۰۶۶
۱۱:۲۱ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۱

حادثه ریزش معدن کرمان؛ تلاش برای جستجوی دومین جسد

دیدارنیوز: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از سومین روز عملیات امدادرسانی حادثه ریزش معدن کروم چیل آباد در ارزوئیه خبر داد.

رضا فلاح در تشریح آخرین وضعیت عملیات آواربرداری بیان کرد: عملیات جستجو و آواربرداری در سومین روز از حادثه معدن کروم چیل آباد در ارزوئیه با تلاش شبانه روزی تیم‌های امدادی مستقر در منطقه همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به شرایط جوی ناپایدار، بارندگی‌های شدید فصلی، گرمای طاقت‌فرسای ۴۷ درجه سانتیگراد افزود: ریزش‌های مکرر دیواره‌های معدن متاسفانه عملیات جستجو را دشوار کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با بیان اینکه نیرو‌های امدادی همچنان با استفاده از امکانات تخصصی در جستجوی دومین جسد محبوس شده هستند، تصریح کرد: در عملیات امروز ۴ تیم امدادی شامل تیم‌های جستجو در آوار، آنست و واکنش سریع در منطقه حضور دارند.

روز گذشته اولین جسد حادثه معدن ارزوئیه توسط نیرو‌های هلال احمر پیدا شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی