تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.

پزشکیان: این چه «جراحی اقتصادی» است که قیمت دارو باید ۷ برابر شود؟

مسعود پزشکیان، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به انتقاد شدید از تیم اقتصادی دولت رئیسی پرداخت و گفت: این چه جراحی اقتصادی است که قیمت دارو باید ۷ برابر شود؟

کد خبر: ۱۳۴۰۵۵
۰۹:۵۱ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۱

پزشکیان: این چه «جراحی اقتصادی» است که قیمت دارو باید ۷ برابر شود؟

دیدارنیوز: جراحی اقتصادی دولت سیدابراهیم رئیسی که باعث گرانی شدید و سرسام‌آور کالاهای اساسی و دیگر اقلام شده و مردم را در فقر بیشتری فرو برده، انتقاد یک نماینده مجلس را در پی گرانی شدید دارو در پی داشته است.

روزنامه جمهوری اسلامی به نقل از مسعود پزشکیان نوشت: ما به کارخانه دار و تولید کننده دارو نمی‌توانیم بگوییم برود و با دلار ۳۰ هزارتومان ماده اولیه به کشور وارد کند و به قیمت ۴۲۰۰ تومان به فروش برساند لذا این قیمت حداقل باید هفت برابر شود تا تولیدکننده سرپا بایستد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود: حتی ما با قیمت‌های بالای دارو، کمبود در عرضه دارو خواهیم داشت.

او گفت: وقتی که فردی کار را بلد نیست و موجب می‌شود مریض خون ریزی کند، حتما این خون ریزی باعث مرگ مریض خواهد شد، در این شرایط دیگر چه کار می‌شود کرد؟

وی گفت: این چه جراحی اقتصادی است که قیمت دارو باید ۷ برابر شود؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی