تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...
انتقاد شدید دبیرکل یک حزب اصولگرا به یکدست شدن قوا

بیادی: یکدستی قوا به پشیمانی مردم افزود/ قول و عمل مسئولان کیلومتر‌ها از هم فاصله دارد

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: یکی از مشکلات اساسی که وضعیت را به اینجا کشانده نحوه اجرای انتخابات است که با شأن و شئونات جمهوری اسلامی هیچ تناسبی ندارد.

کد خبر: ۱۳۴۰۰۲
۱۱:۳۰ - ۳۰ تير ۱۴۰۱

بیادی: یکدستی قوا به پشیمانی مردم افزود/ قول و عمل مسئولان کیلومتر‌ها از هم فاصله دارد

 

دیدارنیوز: حسن بیادی فعال سیاسی اصولگرا در گفتگو با خبرنگار ایلنا، در پاسخ به این سوال که این روز‌ها در سپهر سیاسی کشور با وجود یکدستی ترکیب دولت و مجلس به نظر می‌رسد حمایت اصولگرایان از دولت کم‌تر شده است. شما دلیل کم شدن این حمایت را در کجا می‌بینید، گفت: در هیچ یک از قوانین موجود و آئین‌نامه‌های سیاسی و عدالت اجتماعی نوشته نشده است که اگر قوای سه گانه از یک جناح بودند باید خطای یکدیگر را پوشش بدهند و در مواردی به ضرر مردم کار کنند. یکپارچه بودن قوا نشان داد که این روند فایده‌ای نداشته و به پشیمانی مردم از عملکرد دولت و مجلس افزوده است.

بیادی در پاسخ به این سوال که دلیل عدم رضایت مجلس از عملکرد دولت را در چه می‌دانید؟ گفت: جناب آقای رئیسی در شروع کار خود در دولت شعار‌های بسیار مردمی دادند و از وعده کاهش قیمت‌ها و ارزانی زائدالوصفی که به مردم دادند خبری نشد و بر عکس قیمت کالا‌های غیر دولتی و خدمات دولتی به طور ناگهانی و بدون هیچ منطق و قانونی افزایش پیدا کرد و قیمت ارز هم بالا رفت، بنابراین بعضی از نمایندگان هم نتوانستند ساکت بنشینند و به همین دلیل شاهد احضار زودهنگام شاید دو هفته یکبار وزرا و معاونین آنان هستیم. اگرچه تاکنون هیچ نتیجه مثبتی را به دنبال نداشته است.

این فعال سیاسی اصولگرا گفت: با این روند که قول و عمل مسئولان کیلومتر‌ها از هم فاصله پیدا کرده، دروغ در کلام برخی نهادینه شده و قبح آن ریخته است و هرکس فقط برای ماندگاری خود تلاش می‌کند در آینده نتایج خوشایندی را شاهد نخواهیم بود.

بیادی در پاسخ به این سوال که برخی از شکاف میان رئیسی و قالیباف صحبت می‌کنند نظر شما دراین باره چیست؟ گفت: به نظر بنده شکاف میان این دو بزرگوار زیاد نیست در صورتی که شکاف اصلی میان آنان با مردم است که در حال افزایش است البته نباید از این نکته قابل توجه هم غافل باشیم که با این اوضاع ساختاری غلط و مدیریت‌های جزیره‌ای و وجود باند‌های متصل به قدرت و ثروت هرکسی هم جای این دو نفر بود این بلا بر سرشان نازل می‌شد.

بیادی در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی شما از وضعیت اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۴ چیست؟ گفت: یکی از مشکلات اساسی که وضعیت را به اینجا کشانده نحوه اجرای انتخابات است که با شأن و شئونات جمهوری اسلامی هیچ تناسبی ندارد. طبق فرمایشات مقام معظم رهبری نباید مردم را ناامید کرد و این یک هشدار برای همه مسئولین دولتی و غیر دولتی است. البته این مسئولان هستند که با کمی بی‌تدبیری و اختلاف‌های خود در حال ناامید کردن مردم هستند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی