تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

انتقاد علی دایی از وضعیت «دریاچه ارومیه»: در حال حذف از نقشه است؛ هیچ‌کدام از وعده‌ها عملی نشده!

شرایط بد دریاچه ارومیه در سال‌های اخیر نه تنها باعث نگرانی شدید حامیان محیط زیست شده، بلکه علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان هم با انتقاد از مسئولانی که میلیارد‌ها تومان پول را هدر داده‌اند، خواهان احیای آن شده است.

کد خبر: ۱۳۳۹۶۱
۱۳:۴۶ - ۲۹ تير ۱۴۰۱

علی دایی:

دیدارنیوز - سرویس ورزشی: اسطوره فوتبال ایران، به وضعیت بحرانی و اسفناک دریاچه ارومیه واکنش نشان داد و خواهان رسیدگی مسئولان به آن شد.

علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان در اینستاگرام، یک استوری که غیرمرتبط با مسائل فوتبالی است منتشر کرد و خواهان رسیدگی به اوضاع وخیم دریاچه ارومیه شد.

دایی با اشاره به وعده‌های محقق نشده مسئولان با «عنوان دریاچه ارومیه را دریابید» نوشت: «مهمترین دریاچه ایران و از دریاچه‌های نادر دنیا، که متاسفانه به سرعت در حال حذف از نقشه کشورمان و تبدیل شدن به شوره‌زار و منبع گردوخاک است.

هفت سال پیش ما با تیم ملی ۹۸ برای اطلاع‌رسانی به مردم و مسئولان از وضعیت اسفناک دریاچه ارومیه در بازی نمادینی شرکت کردیم، متاسفانه تا به امروز هیچ‌کدام از وعده‌ها عملی نشده است.»

علی دایی:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی